איגוד הכדוריד
לא נשארות בפינה

נעים להכיר: הדס קטנוב בת ה-16.5 ועדי לבון, רק בת 14 (!) שחקניות פינה ומקשרות (יד שמאל) בקבוצת הנערות של מכבי פתח תקווה ובמדי נבחרת ישראל בשיתוף פרויקט "אתנה."

יכולותיהן המצוינות של השתיים על המגרש פתחו בפניהן את הדלת לקבוצות הבוגרות יותר במועדון ממנו הן באות: הדס קטנוב משחקת במקביל לקבוצת הנערות גם בקבוצת הנשים של מכבי פ"ת בזמן שעדי לבון הצעירה והמוכשרת משחקת עם שנתונים בוגרים יותר כששתיהן מכוונות גבוה.  

הדס קטנוב: "אני משחקת בקבוצת הנערות והנשים של מכבי פתח תקווה. התחלתי לשחק כדוריד בגיל עשר בכיתה ד' לאחר שהגענו ביחד כמה חברות לחוג ניסיון, נשארנו והמשכנו ביחד לקבוצה אחת. אני שמאלית ביד ומשחקת בשתי עמדות, מקשרת ימין ופינה ימין. מועדון הכדוריד עבורי זה ממש הבית השני, המקום הבטוח שלי. במגרש אני נהנית ומביאה את עצמי לידי ביטוי. הכדוריד ממלא אותי באנרגיות וביטחון עצמי וכשאני נכנסת למגרש אני מרגישה תחושת שייכות ומשפחתיות."

על החיבור לכדוריד: "אני מאוד אוהבת ספורט, בעיקר ריצה וחיפשתי ספורט שמשלב תחרותיות וריצה עם משחק קבוצתי וכך הגעתי לכדוריד. רציתי מאוד לעסוק בספורט קבוצתי כי רציתי להרגיש חלק מקבוצה, בכדוריד הבנתי שכולן בשביל אחת ואחת בשביל כולן. בנוסף, אבא שלי משחק כדוריד וכשהייתי קטנה הייתי באה לעודד אותו במשחקים ופשוט התאהבתי במשחק."

כמה מילים על הנבחרת: "נבחרת ישראל עבורי היא זכות גדולה וכבוד עצום. אני גאה להיות חלק מהנבחרת ומרגישה שאני משתפרת בכל אימון ולומדת דברים חדשים. בזכות הנבחרת הכרתי בנות מכל רחבי הארץ וצברתי חוויות בארץ ובחו״ל."

עדי לבון: "התחלתי לשחק בגיל 11 בכיתה ה' ואני משחקת בשתי עמדות, מקשר ימין ופינה ימין. הכדוריד עבורי זה הכל: ההשראה, ההנאה והתשוקה שלי. אני נהנית לשחק בענף ורואה בזה את מימוש הפוטנציאל והיכולות שלי. אני מתחברת מאד לקבוצה ולמשחק וזה בהחלט הפך להיות הבית השני מבחינתי." 

 

על החיבור לכדוריד: "הכדוריד נותן לי תחושה של כיף ואושר. מהרגע הראשון הרגשתי שייכת וידעתי שיש לי מה לתרום במסגרת הזו. בנוסף זהו ספורט קבוצתי שכולם תומכים בכולם, ואם אחת נופלת אז השנייה עוזרת לה. עסקתי בספורט כל חיי, התעמלות, שחייה, אתלטיקה אבל רק בכדוריד הצלחתי להתמיד ולהשקיע ופשוט התאהבתי בענף. מבחינתי זה אתגר לשחק עם ומול שנתונים בוגרים יותר כי זה נותן לי מוטיבציה להוכיח את עצמי ולהשתפר."

כמה מילים על הנבחרת: "במסגרת הנבחרת ניתן להשתפר ולחדד יכולות, לומדים הרבה דברים וזה כבוד גדול עבורי להיות חלק משתי נבחרות: שנתון 2006 ושנתון 2004-2005. אני גאה לייצג את הנבחרות ואת מדינת ישראל וכמובן הכרתי והתחברתי להרבה בנות מוכשרות מרחבי הארץ."

בהצלחה!
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב