איגוד הכדוריד
דור העתיד של בנות א.כ נ"צ כתום אך גם ורוד
 

נעים להכיר  – אלינור פאשה - מקשרת, ונעמה זליג - שוערת, בנות 15 בלבד ושחקניות קבוצת הנערות והנשים של א.כ נ"צ ובמקביל, שחקניות נבחרת הנערות של ישראל בשיתוף פרויקט "אתנה." 

אתר איגוד הכדוריד ערך איתן היכרות ולמד על רמת ההשקעה, המסירות, האהבה לענף והמחויבות של השחקניות הצעירות והמוכשרות. 

אלינור פאשה: "התחלתי לשחק בגיל 11 בבית הספר לכדוריד של מכבי ראשל"צ. מה זה כדוריד עבורי? אני חיה ונושמת כדוריד ומחכה בכל יום לרגע בו אגיע למגרש, כדוריד עבורי זה הכל. אני נהנית מהמשחק, מההתמסרות, מהעבודה הקשה, מצבירת הניסיון והידע שאני רוכשת בכל אימון ומשחק ומצפה להישגים שבדרך."

במקביל להיותה שחקנית בנבחרת הנערות של ישראל וקבוצות הנשים והנערות של א.כ נ"צ, משחקת אלינור גם בליגה הבית ספרית של בית הספר "העמית" בראשון לציון.

החיבור לכדוריד: "עבורי, אין סיבה אחת לחיבור לכדוריד,  זו חבילה גדולה עם הרבה מרכיבים שמתחברים ביחד. בתוך החבילה ניתן למצוא הנאה, תשוקה, אחריות ומסירות כלפי הקבוצה. הכדוריד דורש משמעת עצמית וערכים, ומאפשר לכל שחקנית להביא את כישרונותיה הייחודיים לידי ביטוי. "

כמה מילים על הנבחרת: "עבורי זו הזדמנות וגאווה גדולה להיות חלק מהקבוצה ולייצג את המדינה שלי."


המקשרת הצעירה של א.כ נ"צ אלינור פאשה

נעמה זליג: "התחלתי לשחק בגיל 10 בעקבות חברות. מה זה כדוריד עבורי? הדבר שאני הכי אוהבת לעשות, זה מעסיק אותי רב שעות היום. אם עבר עלי יום קשה, כשאני משחקת זה משחרר אותי מהמחשבות ואני מתרכזת באימון או במשחק." 

החיבור לכדוריד: "הגעתי לאימונים הראשונים בעיקר בזכות חברות שמשכו אותי איתן והתחברתי לכדוריד מהר מאוד בעיקר בזכות הקבוצתיות שלו. זה משחק בו יש ביטוי לכל שחקנית בכל עמדה ובכל יכולת וביחד נוצרת קבוצה, בלי כל עמדה הקבוצה לא תהיה טובה כמו שהיא. בנוסף התחברתי לכדוריד מכיוון שזה ספורט מאוד מעניין ומהיר, כלומר כל הזמן קורים בו דברים וכל דקה יכול להיות גול בניגוד לכדורגל."

כמה מילים על הנבחרת: "אני גאה לשחק בנבחרת ולייצג את נס ציונה ובעיקר את ישראל בחוץ לארץ, הנבחרת תורמת לי מאוד ליכולת ולביטחון לשחק מול קבוצות שונות עם יכולות מאוד גבוהות".


השוערת הצעירה של א.כ נ"צ נעמה זליג בפעולה
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב