איגוד הכדוריד
הפנים החדשות של הפועל ראשל"צ
צילום הדר ואן קולא

הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ השלימה מתיחת פנים, וכמעט באופן סופי את הסגל שלה לעונה הבאה – והוא נראה מסקרן.

3 זרים חדשים שמחליפים את פדז'ה דיאנוביץ', דושקו צליצה וליובימיר יוסיץ' הם מילוש בואישיץ' המקשר הסרבי, ומהמבקיעים הבולטים בליגת ווינר בשנים האחרונות, ובסוף השבוע חתמו שני זרים חדשים: הפיבוט הסרבי ושחקן נבחרת אזרבייג'אן, דאליבור סוקיץ׳ (29, 1.90 מ'), והמקשר האוקראיני אלכסנדר טיוקין (33, 1.94 מ'), ששיחק בנבחרת הלאומית של ארצו והיה בעבר מלך השערים בליגה האוקראינית.

 

השניים מכירים אחד את השני היטב, ושיחקו בשנתיים האחרונות יחד באנטליהספור הטורקית עימה סיימו במקומות 3-2 בשתי העונות האחרונות ועימה שיחקו בגביע האיגוד האירופי.

אם מביטים על התמונה הכוללת בקבוצה שתמשיך להיות מודרכת על ידי עידן מימון, תום שם טוב ואורון ברגיל שהגיע מאשדוד – יהיו השוערים של הפועל בעידן שאחרי דיאנוביץ' – שכמו מכבי ראשל"צ שהתבססה על אלדר שיקלושי וניב פישלוביץ בשער – בנתה עמדה כחולבן (בניגוד גמור למשל להפועל אשדוד שהתבססה על שני שוערים זרים – טומיסלאב סטויקוביץ' ומילוש רגיצ'יץ' ששיחק בדימונה).


 

דאליבור סוקיץ', הפיבוט הסרבי - צפו בביצועיו

הפועל החזירה את הקיצוני טל הרשקוביץ אחרי שנתיים מוצלחות באשדוד, צירפה את המקשר איתמר אלמוסנינוס ששיחק בהרצליה, ושמרה על שחקנים מרכזיים בהם יובל גררה, עוז חממי ושי נתן. מנגד, לצד הזרים שלא המשיכו, העזיבות המשמעותיות היו של עומר גרא ויותם טל, שעברו לאשדוד.

שחקן נוסף שעלול לעזוב הוא סהר שחק, שעשוי לשוב ולשחק בבני הרצליה. בנוסף להם, ההערכה שנדב ניזרי, שהושאל לחולון בעונה שעברה והיה מלך שעריה, לא ישוב בשלב זה לקבוצה. עידו פלח, שון סלס, עומר אליאס ואיתי סורקיס צפויים להמשיך. צעירים נוספים שאמורים להצטרף לאחר פרויקט נבחרת הנוער הם רועי ליבגוט ועומרי אזולאי.

 

מילוש בואישיץ'. היה המבקיע המוביל גם בנס ציונה וגם בבאר שבע. צילום: הדר ואן קולא
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב