איגוד הכדוריד
טובות השתיים
תכירו – עמית קקון ו-ולריה פרומקין, בנות ה-16, שחקניות קבוצת הנערות של הפועל ערד, ונבחרת הנערות של ישראל בשיתוף פרויקט אתנה. אתר האיגוד ערך עימן היכרות, והן ראויות להערכה על ההשקעה, ההתמדה, בנוסף להיות שחקניות מוכשרות מאוד.

עמית קקון: "התחלתי לשחק כדוריד בגיל 11.5, ומאז אני שוערת בהפועל ערד ובנבחרת ישראל מה זה כדוריד עבורי? חלק משמעותי מהחיים שלי. אני מעבירה זמן רב במסגרת הענף, מכירה אנשים חדשים, פוגשת מקומות בארץ ובעולם, וחווה חוויות. הכדוריד מלמד אותי הרבה על עצמי, ועל אופן ההתמודדות שלי מול מצבים שונים ואתגרים. אני מאוד נהנית לקחת חלק בענף ומקווה להתפתח במסגרתו".

החיבור לכדוריד: "כשהייתי ילדה אהבתי מאוד לעסוק בספורט, ובעיקר בספורט קבוצתי. כשהתחלתי לנסות כדוריד, והקבוצה שלי הייתה צריכה שוערת -החיבור היה מיידי. נהניתי מכל רגע בשער, ולאט לאט התאהבתי בתפקיד. רציתי להוכיח שלשוערת יש תפקיד לא פחות חשוב למלא בקבוצה מאשר שחקנית שדה, ותמיד השקעתי מעצמי למען הקבוצה".

משמעות הנבחרת עבורך: "אני מאוד גאה לקחת חלק בנבחרת, בייצוג המדינה מול נבחרות ממדינות אחרות, מלבד העובדה שזה עוזר לי לשפר את היכולות האישיות שלי כשוערת".

 

ולריה פרומקין, "התחלתי לשחק בגיל 12, וכדוריד זה הבית השני שלי. חלק נרחב מהשבוע שלי מוקדש לאימונים ולמשחקים. אני נהנית לתת מעצמי את כל כולי. חוץ מזה, אני גם חווה חוויות רבות במסגרת הענף שכיף להשתתף ולהיזכר בהן".

החיבור לכדוריד: "לפני הכדוריד שיחקתי טניס. לא התחברתי כל כך והחלטתי לנסות ענף אחר. חברה הציעה לי לבוא לכדוריד, וכבר באימונים הראשונים הרגשתי את השוני והייחודיות, בעיקר בעניין הקבוצתיות והאגרסיביות של המשחק. משם נוצר קליק והתאהבתי. אני משחקת כמקשרת. ככל שהתעמקתי יותר בענף הצבתי לעצמי מטרות שונות, והמימוש שלהן הוסיף לרצון שלי להמשיך, להשתפר ולקחת חלק בכדוריד".

משמעות הנבחרת עבורך: "גאווה וזכות גדולה לייצג את המדינה שלי בכבוד. מעבר לכך הנבחרת נותנת לי את ההזדמנות להשתפר ברמה האישית והקבוצתית".

 

ולריה ועמית. מלבד הכישרון ראויות להרבה הערכה על ההתמדה וההשקעה
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב