איגוד הכדוריד
סטפן טרזיץ' משלים את טריו הזרים של רמה"ש
צילום: אתר האיגוד האירופי

א.ס רמה"ש משלימה את טריו הזרים שלה, עם צירופו של המקשר סטפאן טרזיץ' (26, 1.97 מ'), שמחליף את פרדראג ויין. טרזיץ' חובר בקבוצתו של אסף לוי לסרבים נוספים - השוער דארקו ארסיץ' שהצטרף, ומילאן פאבלוביץ' המקשר שממשיך לעונתו הרביעית במועדון. טרזיץ' סומן כילד פלא בכדוריד הסרבי, ובגיל 18 הגיע להמבורג הגרמנית ששיחקה בליגת האלופות. הוא המשיך לקבוצת הפאר המקדונית וארדר סקופיה, וממנה לבנפיקה ליסבון מפורטוגל. בדרך הוא עבר פציעות קשות בברך, ושתי התחנות האחרונות שלו היו בטורדה מרומניה, ולטאלנט פלזן הצ'כית.

ברמה"ש דאגו להכניס סעיף לחוזה, שבמקרה של פציעה חוזרת - החוזה יותר עם השחקן ללא פיצוי.
 
יו"ר רמה"ש, אבי כחלון: "מגיע לכאן שחקן ששיחק בטופ האירופי, וסבל מחוסר מזל ופציעות. הוא היה סוג של הבטחה שעבר לשחק בגיל צעיר בגרמניה, ובהמשך עשה קריירה מכובדת ואני תקווה שידע להשתלב אצלנו במועדון ובליגה הישראלית, כי באמת מדובר בשחקן בעל איכויות יוצאות דופן, אשר בסיטואציות אחרות לא היה מגיע לישראל". טרזיץ': "אני מודה לרמה"ש על ההזדמנות, ולכבוד הוא לי לשחק בקבוצה עם מסורת. למועדון יש שאיפות גדולות, ואני מקווה שנשיג אותם יחד".

 

בנוסף, גיל פומרנץ, שחקן הפינה של נבחרת ישראל, האריך את חוזהו בא.ס SGS רמה"ש. אחיו, חן, עשוי להמשיך ברמה"ש לעונת פרישה. העניין טרם נסגר, אבל ההערכות הן שאם פומרנץ ימשיך הוא ישמש שנה לאחר מכן בתפקיד מקצועי בכיר במועדון. אחת הסוגיות המעניינות בהיבט של רמה"ש כעת היא האם תצליח לצרף את שחקן הפינה של נבחרת ישראל ומכבי ראשל"צ, עמית סטלמן.

יו"ר רמה"ש אבי כחלון והמאמן אסף לוי בונים קבוצה מעניינת והחתימו עד כה את השוער הסרבי הבכיר דרקו ארסיץ', את מרכז נבחרת ישראל עדן ג'ינג'י, והאריכו את החוזים של דניאל שקלים, יוסי אפו, אופיר כהן, עמית מוטולה והמקשר הסרבי מילאן פאבלוביץ'. מנגד עזבו לא מעט שחקנים - בהם הזרים ג'ורג'ה ג'קיץ' ופרדראג ויין, השוער יהב שמיר (וינטרתור שוייץ) והקיצוני עמית גל (קרית אונו).
 

חן פומרנץ. עשוי להמשיך לעונת פרישה, ולשמש לאחר מכן בתפקיד מקצועי בכיר.
צילום: הדר ואן קולא
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn