איגוד הכדוריד
חממי וגררה ממשיכים, בואישיץ' ואלמוסנינוס הצטרפו
צילום: הדר ואן קולא

לכמה רגעים נראה היה שהם בדרך החוצה, אבל עוז חממי ויובל גררה, שחקני נבחרת ישראל, ממשיכים בסופו של דבר בהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, שבונה קבוצה מעניינת לעונה הבאה תחת עידן מימון - שהדגיש: "היה חשוב לנו לשמור על עוז ויובל איתנו. אני תמיד שמח לראות שחקני בית שנשארים במועדון שבו הם גדלו, ומצפה מהם להיות דומיננטים ולעזור לקבוצה לעמוד במטרות. הם השחקנים המבוגרים בקבוצה, והם אלו שיצטרכו להנהיג ולהוביל אותה".
 
לצד השניים, טל הרשקוביץ שחקן הפינה של נבחרת ישראל שב מהפועל אשדוד. שי נתן ימשיך להוות ציר מרכזי במערך ההגנה. עם עזיבתו של השוער הבוסני פדז'ה דיאנוביץ' - בהפועל הלכו על תום שם טוב ועל אורון ברגיל כצמד השוערים הבכירים. בהפועל צפויים לפרסם בימים הקרובים על צירוף והחזרה של שני שחקנים ישראלים מוכשרים, ויחד עם זה נמצאים במגעים מתקדמים עם זרים.
 
"אני מודה על ההערכה והאמון שנותנים בי. כמו כל שנה המועדון מכוון הכי גבוה שאפשר, ואני מאמין שביחד זה אפשרי", הבהיר גררה, וחממי סיכם: "אני מאושר לחתום בקבוצה הכי מקצועית והישגית בארץ ומרגיש בשל להוביל את סגל השחקנים המוכשר הזה לתארים. הפועל ראשל"צ תוכיח לכולם בשנה הקרובה למה הוא המועדון הכי מעוטר בכדוריד הישראלי".

מאוחר יותר, הפועל ראשל"צ בישרה על החתמה מעניינת - של המקשר הסרבי מילוש בואישיץ', אקס מ.כ באר שבע וא.כ נס ציונה. בואישיץ' (שמאלי ביד, 1.88 מ'), מהמבקיעים המובילים בליגה במשך שנים, ינסה להוביל כעת קבוצה גדולה. "מילוש שחקן שמכיר את הליגה הישראלי מצוין, והוא פותח עונה שישית בארץ. גם בנס ציונה וגם בבאר שבע הוא היה שחקן של מספרים, וזה מה שחיפשנו. יש לו יכולות אישיות פנטסטיות, והוא מאוד מגוון במשחק שלו. אני שמח שהוא מצטרף אלינו, והוא יוכל לעזור לנו גם במגרש וגם מחוצה לו כי הוא בחור מאוד חברתי ואהוב", סיכם עידן מימון.


 

בואישיץ'. הזר הראשון שמצטרף הקיץ להפועל ראשל"צ. צילום: הדר ואן קולא

מהלך מעניין נוסף שהפועל ביצעה הוא צירופו של המקשר איתמר אלמוסנינוס (24, 1.86 מ'), ששיחק בעונה האחרונה בבני הרצליה. אלמוסנינוס פתח את העונה ככובש מוביל, אבל במהלכה נפצע בברכו וכעת הוא משלים את ההחלמה. אלמוסנינוס המוכשר שגדל במכבי ראשל"צ ולאחר מכן במכבי ת"א, שיחק בנבחרות הצעירות של ישראל.
 

אלמוסנינוס ועידן מימון. צילום הדר ואן קולא
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn