איגוד הכדוריד
הפועל ראשל"צ: דיאנוביץ' עוזב, ברגיל מצטרף לשם טוב
צילומים: הדר ואן קולא, גבי אלאלוף

הפועל ראשל"צ ממשיכה להתקדם בבניית הסגל שלה לעונה הבאה. אחרי הארכת חוזהו של המאמן עידן מימון, צירופו של טל הרשקוביץ ששב לקדנציה שנייה בתום 4 עונות ששיחק בהרצליה ובאשדוד, והמשך ההתקשרות עם הפיבוט שי נתן ב-3 עונות נוספות, המהלך הבא הוא בעמדת השוער.

הפועל נפרדת משוערה המצטיין ב-3 העונות האחרונות, הבוסני פדז'ה דיאנוביץ' (זכה עימה בדאבל ב-2018), ומבססת את עמדת השוערים על ישראלים - תום שם טוב שממשיך, יחד עם אורון ברגיל שמגיע לאחר עונה באשדוד ולפני כן בחולון. שם טוב הוא שוער סגל נבחרת ישראל, וברגיל שיחק בנבחרות הצעירות.


ברגיל בן ה-23, שמתנשא לגובה 2 מ׳, סיים את הליגה עם 38% עצירה במדי אשדוד, וסיפר: "ברגע שהגיעה הזדמנות מקצועית שיכולה לקדם את הקריירה שלי, הרגשתי שזה הזמן הנכון ללכת על זה עם כל הגוף והלב. זה לא באמת משנה מה עשיתי עד עכשיו, אלא מה הלאה. ברגע זה הרף עלה והציפיות עלו איתם. אני מודה למועדון שלקח צעד אמיץ והחליט לתת את עמדת השוער לשני שוערים ישראלים, זה לא מובן מאליו במציאות בה הענף חי ובטח במועדון גדול כמו הפועל ראשל״צ. עכשיו תורי לעלות למגרש ולהחזיר על האמון".

תום שם טוב הוסיף: ״אני מתרגש ושמח להמשיך במועדון שמהרגע הראשון בו הרגשתי בבית, אני מודה לעידן על האמון בי ומאחל לנו עונה מוצלחת והמון בריאות במיוחד בימים אלו".
 
 
בקבוצה צפויים להודיע בימים הקרובים על החתמות נוספות, הארכת חוזים לשחקנים מרכזיים וצירוף זרים חדשים (כולל ככל הנראה בעמדת הפיבוט), לאחר שעומר גרא ויותם טל עזבו כבר לאשדוד, ואופק שטיינר חזר לנס ציונה. במצבת הזרים - מלבד דיאנוביץ' שכאמור לא ממשיך, גם דושקו צ'ליצה וליובימיר יוסיץ' לא יכללו בסגל המחודש שבונה עידן מימון.
 

שי נתן ועידן מימון
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn