איגוד הכדוריד
הכתום חוזר לאופנה: המהלכים של נס ציונה
בא.כ נס ציונה כבר דפדפו מפרק העונה החולפת, ומתרכזים בימים אלו בבנייה מחדש של הסגל - והעמקת ההתבססות שלו על שחקנים מקומיים, כדי להעמיק את הזהות במועדון, אבל לא פחות מכך איכות. המהלך הראשון היה כמובן הארכת חוזהו של המאמן עומרי מימון, שיתחיל את עונתו השלישית. כעת, החלה עבודת הבנייה יחד עם המנכ"ל ושחקן העבר של המועדון, עמית כהן.

 
שלומי ואראל צייטלר יחד עם עמית כהן ועומרי מימון
 
המהלך הראשון עליו בישרה נס ציונה הייתה הסכם המשך ההתקשרות עם האחים צייטלר - שלומי שחקן הפינה (26, 1.84 מ') שנמנה על סגל הנבחרת הלאומית, ואראל המרכז-מקשר (19, 1.83') שנמנה על סגל נבחרת העתודה.

בהמשך, בנס ציונה בישרו על שחקנים בעמדת הפיבוט - עידן פינקר (22, 1.77 מ') ששב לקבוצה בעונה שעברה אחרי שירות צבאי כקצין. פינקר שימש כקפטן בקבוצות הצעירות בנס ציונה, ועליו בונים גם בהיבט של המנהיגות. לצידו, הוחזר למועדון אופק שטיינר (21, 1.95 מ'), שהושאל בעונה שעברה להפועל ראשל"צ. שטיינר, כמו אראל צייטלר, הוא בוגר פרויקט נבחרת הנוער בגרמניה ונחשב לאחד השחקנים הבולטים שצמחו במועדון.

אמש, בישרו על הארכת חוזהו של המרכז עומרי גדות (26, 175 ס"מ), שגם הוא גדל במועדון ומלבד גיחה להפועל ר"ג הוא יציין את עונתו החמישית בקבוצת הבוגרים של הטייגרים. המהלך האחרון שהתבצע היה צירופו של הקיצוני אביב לייפר (24, 1.83 מ'), שמגיע כמושאל ממכבי ראשל"צ לאחר שנתיים מצוינות במ.כ באר שבע ולפני כן בעירוני רחובות.


בנס ציונה כבר סיכמו עם שני זרים חדשים, וכעת יתפנו לבדוק אפשרויות נוספות להשלמת הסגל - בהן האפשרוית שנבחנות להשארתם של השוער אורן מאירוביץ', הקיצוני שחר לוין ושחקנים נוספים. כל זאת למרות ובמסגרת תנאי פתיחה כלכליים לגמרי לא פשוטים.

מלבד זה, במועדון עשו קפיצת מדרגה ומבססים העונה מחלקת ניו-מדיה על מנת לשווק תקשורתית את פעילות המועדון ברשתות החברתיות, ולקרב אליו גם קהל מקומי - וזה צעד מבורך.

גדות יחד עם עמית כהן ועומרי מימון

 
המאמן עומרי מימון התייחס להחתמות: "אני שמח ומאושר ששלומי ואראל ממשיכים איתנו בשנה הקרובה ומאחל לעוד שנים רבות בכתום של נס ציונה. נלחמתי עליהם בכל שנייה ואני בטוח ויודע שהם ילחמו על המגרש בשביל המועדון. לגבי עומרי, זו החתמה של שחקן נוסף תוצאת בית שגם מאמן במחלקת הנוער - מקצוען ברמה הכי גבוהה ומשמש עבורי כמאמן על המגרש.

"אופק ללא ספק הוא אחד השחקנים המוכשרים. הספקתי להדריך אותו גם בקבוצת הנוער, ובשנה שעברה שלחנו אותו להשתפשף בהפועל ראשל"צ. בחזון שלי אני רואה אותו מוביל את המועדון לשנים רבות, ויש לו פוטנציאל אדיר שצריך להתפוצץ השנה. אני בכל ילד שגדל אצלנו וממשיך בקבוצה הבוגרת, ולגבי עידן - הוא הלב והנשמה של הקבוצה. זה בחור ששיחק אצלי 3 שנים בנוער וחזר אחרי שירות צבאי. הוא נקודת אור, עושה את עבודתו בלי אגו ובנחישות רבה. גם הוא מאמן אצלנו במחלקת הנוער והעוזר שלי בקבוצת הנוער. השחקנים מתייחסים למועדון כאל משפחה, ואנחנו נמשיך להתלכד יחד, כי כוחנו באחדותנו כמשפחה לוחמת".

 

פינקר (מימין) ושטיינר, יחד עם עמית כהן ועומרי מימון

אביב לייפר
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn