איגוד הכדוריד
עידן מימון ממשיך, טל הרשקוביץ חוזר

צילום: הדר ואן קולא

הפועל ראשל"צ הודיעה הבוקר שהמאמן והסמל הגדול שלה, עידן מימון, ממשיך לעונה הבאה, כמו גם על חזרתו המסקרנת של טל הרשקוביץ, שחקנה של נבחרת ישראל, שהיה שותף לאליפות ההיסטורית של הפועל אשדוד. שחקן הפינה, שכבר היה שותף בעבר לזכייה ב-3 תארי אליפויות המדינה ושני גביעי מדינה עם הפועל ראשל"צ, שב אחרי 4 עונות (שנתיים בבני הרצליה ושנתיים באשדוד) שבהן גם היה אחד הכובשים המובילים בליגת ווינר.


"חזרתי לקדנציה שנייה במקום בו גדלתי, ומעבר לשמחה על החזרה הביתה, אני חושב שבונים קבוצה מוכשרת וטובה ומקווה ומאמין שנחזור למסלול התארים", אמר הרשקוביץ. מימון הוסיף: "אני שמח מאוד שטל חוזר הביתה, זאת סגירת מעגל עבורו ועבור המועדון. טל שחקן מצוין, והוא חוזר כדי לעזור לקבוצה לעמוד במטרות שלה. מעבר לזה, אנחנו נהיה קבוצה צעירה ואני מצפה מטל להיות אחד הלידרים ולתרום מהניסיון שלו".


בתוך כך, התמונה בהפועל ראשל"צ מתחילה להתבהר - יותם טל ועומר גרא עזבו ועשו את הדרך ההפוכה מהפועל ראשל"צ לאשדוד. ההערכה היא שבמועדון צפויים לבצע שינוי כולל בעמדת הזרים. ספק רב אם פדז'ה דיאנוביץ' ימשיך אחרי 3 עונות די מוצלחות ברמה האישית, והמקשרים דושקו צ'ליצ'ה וליובימיר יוסיץ' גם כן לא צפויים לשוב.

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn