איגוד הכדוריד
סטויקוביץ' חתם באשדוד, הצייטלרים ממשיכים כטייגרים
 
צילום: הדר ואן קולא
 
הפועל אשדוד החתימה את השוער הסרבי המצטיין טומיסלאב סטויקוביץ' לעונה נוספת. סטויקוביץ', ה-MVP של גמר הפליאוף בעונה שעברה ומי שנבחר גם לזר המצטיין בליגת ווינר, זכה להתעניינות מצד א.ס רמה"ש, אבל החליט להמשיך בשורות הקבוצה מהאדום שאותה כאמור הוביל לאליפות ההיסטורית ולהעפלה ההיסטורית העונה לגמר גביע המדינה. אשדוד קרובה להשלמת הסגל שלה לאחר צירופם של יותם טל, ולדי קופמן, עומר גרא, גיא קורדובה, והשארתם של מרבית שחקני הבית שלה. באשדוד הגישו הצעה לגאבור לנגהאנס, המקשר הגרמני, להמשך ההתקשרות. מנגד, באשדוד לא ימשיכו שי הרשקוביץ, זרקו פאיוביץ' וככל הנראה גם טל הרשקוביץ.

מועדון נוסף שפועל בגזרת בניית הסגל לעונה הבאה הוא א.כ נס ציונה. המאמן עומרי מימון ממשיך לעונה שלישית, והמהלך הראשון של הקבוצה היה ההודעה על החתמתם של האחים שלומי צייטלר ואראל צייטלר לעונה נוספת. השניים גדלו בשורות הטייגרים - הקיצוני 
שלומי (בן 26, 184 ס"מ) שנמנה על סגל נבחרת ישראל, ואראל (19, 1.83 מ'), המרכז-מקשר, בוגר פרויקט נבחרת הנוער בגרמניה ושחקן נבחרת העתודה.  "אני שמח להמשיך עוד
 עונה בבית שלי. יחד נוכל לסחוף את משפחת א.כ קדימה לעבר המטרות שלנו ואני אתן את כל כולי כדי שזה יקרה", אמר שלומי. אראל הוסיף: "יש לי הרבה חיבה והערצה למועדון הזה - הוא משפחה אחת גדולה וכיף לי להיות חלק מהמשפחה הזאת. אני גם שמח שאחי שלומי חתם יחד איתי, מאז ומתמיד הוא היה מודל להערצה בשבילי וכמובן זה כיף גדול לחגוג ביחד על המגרש ולחזור ביחד הביתה אחרי ניצחון. אני מקווה שנצליח להגיע לכל ההישגים והמטרות שהצבנו לעצמנו".

מאמנם, עומרי מימון, שכאמור ממשיך, הוסיף: "אני שמח ומאושר ששלומי ואראל ממשיכים איתנו. נלחמתי עליהם בכל שניה ואני בטוח ויודע שהם ילחמו על המגרש בשביל המועדון".

 

צילום מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי של א.כ נס ציונה - מימין המנכ"ל עמית כהן, שלומי ואראל צייטלר, ומאמנם עומרי מימון
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn