איגוד הכדוריד
הניצוץ של מאור
פותחים עונה: באשדוד אצל האלופה. אגב, מדובר בעונה שלישית ברציפות שקרית אונו ואשדוד נפגשות במחזור הפתיחה (השתיים גם שיחקו במהלך גביע ווינר בשבוע שעבר). במחזור השני - קרית אונו תארח את מ.כ באר שבע, וב-3-4 מצפים לה מפגשים מול הראשוניות – מול הפועל ולאחר מכן מכבי.

עונה שעברה: אונו שרדה לאחר מאבק מרתק שנמשך עד למחזור הסיום של משחקי הבית התחתון מול הפועל ר"ג, והיא הבטיחה את הישרדותה במשחקי המבחן.

                                                                                    קרית אונו מודל 2019-20

מה נשתנה? גלעד מאור המעוטר והמנוסה הגיע כמאמן, ואמיר דן ישמש כעוזרו ובמקביל ישוב לשחק.

אריאל רוזנטל שב למשחק ויעשה קאמבק בשורות אונו. במצבת הזרים התבצעו שינויים. המקשר הבוסני מרקו פנדיץ' אומנם ממשיך, אבל לצידו הצטרפו המקשר המקדוני (יד שמאל) סטפן טרפצ'בסקי (21, 1.93 מ'), שצמח באלופת אירופה וארדר סקופיה ויוצא לשחק לראשונה מחוץ לארצו. כמו גם הפיבוט המונטנגרי מרקו קאמפר (1.95 מ', 103 ק"ג), שהיה שותף להעפלת נבחרת מונטנגרו ליורו ב-2018 ושיחק בליגות הבכירות ברומניה והונגריה.


קרית אונו בהכנה לליגה, והיא נראתה לא רע. צילום: לאה סטפנוב, הפועל קרית אונו

מרבית הסגל ממשיך: טולי ליבגוט הוותיק בשער (ולצידו קובי כהן שחזר). אמיר זייפרט, שהצטיין במדי נבחרת ארה"ב באליפות העולם עד גיל 21 בספרד. דוד פנחסי, גל שניידר, הקפטן הוותיק גיל חרפק, פיצי גואטה, ולצידם צעירים מוכשרים מבית, שעדיין תלמידי תיכון ובוגרי קבוצת הנערים שזכתה בדאבל (תום רוזנפלד ובר מנובה כבר קיבלו הזדמנויות בהכנה).

מימין: המנהל המקצועי דרוקר, המנכ"ל אשכנזי, המאמן מאור ואמיר דן שישמש כעוזר מאמן ושחקן


המאמן גלעד מאור: "אני די חדש פה, אבל מצאתי מועדון מאוד משפחתי שכיף לעבודה בו. אנחנו צריכים להיות צנועים, אבל יש לי תחושה טובה לגבי העונה הזו. המטרה הראשית היא לא להתמודד על ירידה, ולעצור את הנדנדה הזו שבה נמצאת קרית אונו במשך שנים. אם נתחבר, ויש כאן כישרון וגם חדר הלבשה מאוד שמח – אני ממש חושב שזה לא מילה גסה לנסות להתברג בפליאוף. זו תהיה משימה מאוד קשה, יש 8 קבוצות שיאבקו על להערכתי על 4 מקומות בפליאוף, וגם אנחנו נפזול לשם".ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn