איגוד הכדוריד
ערבות הדדית:חולון העניקה למוסינדי דירה לימי הבידוד
צילום: הדר ואן קולא

ערבות הדדית גירסת מ.כ חולון בימי מגפת הקורונה: דניאל מוסינדי, שחקנה של ארלנגן הגרמנית ונבחרת ישראל, שב היום לארץ מגרמניה, ובהתאם להוראות משרד הבריאות הוא נכנס לבידוד של 14 ימים.
 
העניין, שכדי להקל על תנאי הבידוד ולהפרידו ממשפחתו, המועדון שגידל את מוסינדי ובו הוא פרץ לפני היציאה לבונדסליגה הגרמנית – מ.כ. חולון, סייע והעמיד לרשותו את אחת מדירות הזרים, שהתפנו בימים האחרונים.
 
החולונים, ביוזמה מלאת ההערכה, דאגו יחד עם משפחתו להכין את הדירה ולמלא את המקרר עבור המקשר ששיחק עד לאחרונה בבונדסליגה הגרמנית, כדי להקל על תקופת הבידוד.

דניאל מוסינדי: "אני שמח לחזור לארץ, ורוצה לומר תודה לחולון - שהוכיחו שוב שהמועדון הזה לפני הכל הוא משפחה אחת גדולה. זו תקופה לא פשוטה. למעשה, ביטלו לנו את האימונים ויתר הפעילות בגרמניה לפני כשבועיים. מאז, שהיתי בדירה ולא יצאתי. זו תחושה קשה של לטפס על קירות. אתמול הכריזו על עוצר בעיר שבה אני מתגורר. זה היה רגע לא קל, ודיברו שבקרוב סוגרים את הגבולות ויגבילו טיסות. התארגנתי מהרגע להרגע. לא היה קל להשיג את הטיסה, והמחירים היו גבוהים, אבל עשיתי את הדרך מנירנברג לאמסטרדם ומשם לישראל. כעת, אני כאן ובמהלך הבידוד אני אבדוק את הנהלים לגבי בדיקת קורונה, ומאחל בריאות לכולם ושהתקופה הזו תעבור מהר".


 
יו"ר חולון, טוביה יוגב: "כדי להקל על הנוחיות, ולסייע לדניאל ולמשפחתו לעבור את השבועיים הללו, נרתמנו בחפץ לב. מייחלים שהימים הללו יחלפו במהרה, ומאחלים בריאות לכולם ומבקשים להישמע להוראות. אנו מקווים שהתקופה הלא נוחה הזו תעבור ונחזור להתעסק בכדוריד שכולנו אוהבים".
 
בתוך כך, גם יתר הליגיונרים שבו במהלך השבוע החולף מאירופה, ו"מבלים" את ימים אלו בבידוד.
 
ביום חמישי האחרון האיגוד האירופי הורה על דחיית משחקי מוקדמות אליפות העולם שהיו מתוכננים להיערך בחודש הבא, בהם משחקיה של נבחרת ישראל מול נבחרת לטביה במסגרת הסיבוב השני המוקדם. מועד חדש למשחקים טרם נקבע.  
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב