איגוד הכדוריד
גם בנשים - הדרבי של ראשל"צ נצבע צהוב
גבריאלה פסואה עולה לשער מול אנה לזנסקי (צילום הדר ואן קולא)

לאחר שגברה על ירביתה העירונית בדרבי במחזור ה-17, שומרת מכבי ICL ראשל"צ על המקום הראשון בטבלה עם 28 נק'. אם תרצה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, המדורגת שנייה עם 25 נק', לעלות לראש הטבלה יהיה עליה לגבור על מכבי הארזים ר"ג במחזור ה-18 ועל מכבי פ"ת במשחק השלמה מהסיבוב הראשון ולקוות שמ.כ יובלים חולון תנצח את מכבי ICL ראשל"צ במשחק הליגה האחרון. 

שתי הראשוניות מתוכננות להיפגש שוב ב-24 בחודש בגמר גביע המדינה שייערך ב"גן נחום". 

מכבי ICL ראשל"צ – הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 27:34 (11:19): המשחק נפתח עם צמד שערים לכל קבוצה: אנה לזינסקי ואנה סטורז'ק כבשו לאדומה ומנגד, עמית איזק וגבריאלה פסואה השוו לצהובה. האורחת עלתה ליתרון של 3 שערים בזכות עצירות של השוערת רוית שושן אבל בדקה ה-13 השוותה המארחת 5:5 משערים של ניצן דונאי ונלי אמינוב. את שער היתרון של מכבי ICL ראשל"צ  כבשה שיר גבזה לאחר עצירה של השוערת תמרה פופוביץ'. איבודי כדור מרובים של האדומה והצלות של תמרה פופוביץ' בשער העלו את הצהובה ליתרון שיא במשחק כדקה וחצי לסוף המחצית הראשונה כשעל הלוח – 9:18. מנגד, שחקניות הפועל צמקו את הפער והמחצית נחתמה בשער של ג'ולי בונצ'יק שקבעה את התוצאה 11:19 למארחת.

 
 
 שוערת וקפטן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ רוית שושן (צילום הדר ואן קולא)
 
המחצית השנייה נפתחה עם שער של גבריאלה פסואה כבר בדקה הראשונה ואנה סטורז׳וק מיד כבשה מנגד. למרות שהפועל הרימה את משחק ההגנה, איבודי כדור שלה במעברים הובילו לשערים של מכבי ששמרה על היתרון לצידה. בדקה ה-40 הייתה האדומה ביתרון מספרי בו השתמשה כדי להדביק את הפער עם שערים של לנה אומנץ ואולחה ניקולניקו אבל ניצן דונאי, במשחק מהיר ונחוש, ניצלה אי דיוקים של שחקניות הפועל כדי לחטוף כדורים ולייצר שערים קלים לקבוצתה. את השער האדום האחרון במשחק כבשה לנה אומנץ בדקה ה-26 ומנגד, כיבושים של שיר גבזה ועמית איזק (עם צמד) קבעו את תוצאת הסיום 27:34.

כבשו במכבי ICL ראשל"צ: גבריאלה פסואה 8, עמית איזק וניצן דונאי 6, נלי אמינוב 5, קים לוי 4, שיר גבזה 3 ושירה ג'רבי 2. 

כבשו בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אולחה ניקולינקו 9, דיאנה צ'רויקובה ולנה אומנץ 5 כ״א, אנה סטורז׳וק 4, ג׳ולי בונצ׳יק. 

 
נלי אמינוב במשחק הגנה והתקפה מצוין (צילום הדר ואן קולא)

מכבי הארזים ר"ג - א.כ נ"צ 12:51 (6:23)במשחק לא שקול בין האלופה המכהנת מכבי הארזים ר"ג לסוגרת הטבלה א.כ נ"צ, לא התקשתה המארחת לנצח והיא מסתכלת כעת לעבר המחזור המסכם בו תפגוש את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ.

כבשו במכבי הארזים ר"ג: אושרי כהן 13, שיר וקרט 11, עדי בן יצחק ודור סונגו 6 כ"א, רותם סגל 5, הדר דורנבוסט ושרון לוינסון 4 כ"א, דיאנה אהץ' 2 ושיר בן ציון 1

הפועל קריית אונו – מכבי פ"ת 32:26: מכבי פ"ת ניצחה את הפועל קריית אונו בסופו של משחק צמוד והיא מתכוננת למשחק ההשלמה מהמחזור ה-12, שיערך ב-19 במרץ, מול יריבתה העירונית הפועל פ"ת בו תצטרך להפגין משחק חזק יותר כדי לנצח. 

המחזור המסכם בליגת הנשים ישוחק ב-18 וב-26 במרץ. ב-18 במרץ תארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את מכבי הארזים ר"ג ומ.כ יובלים חולון את מכבי ICL ראשל"צ וב-26 תארח מכב פ"ת את בנות הרצליה וא.כ את הפועל פ"ת


 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב