איגוד הכדוריד
האתגר החדש של מוצקין
פותחים עונה: במשחק בית מול בני הרצליה, ממשיכים במחזור השני לנס ציונה, ובשלישי למפגש הקצוות הגיאוגרפי שבו מוצקין תארח את מכבי דימונה. למעשה - עד למפגש מול רמה"ש במחזור ה-6 - מוצקין לא פוגשת אף אחת מהגדולות, וזו הזדמנות מבחינתה לחבר וליצור כימיה טובה בין השחקנים, בטח אחרי שני הפסדים במפעל ההכנה גביע ווינר-שופטים להפועל ראשל"צ ולבני הרצליה.

עונה שעברה: מההפתעות הנעימות בליגה. מוצקין שברה רצף של שנות הישרדות והעפילה לפליאוף העליון – תוך שהיא מסיימת את הליגה הסדירה במקום ה-6, ומשיגה ניצחונות נאים בדרך על רמה"ש, הפועל אשדוד והייתה קרובה לעשות זאת גם מול הפועל ראשל"צ.

מה נשתנה? לא מעט. טיאומיר דודר ששימש כמאמן-שחקן עזב, וניר חלימה שעבד לצידו ישמש כמאמן ראשי.

שינויים כמובן במצבת הזרים, כאשר לצד דודר – גם הפיבוט האיכותי סלאבישה לקמנוביץ' לא ממשיך, ובמוצקין צירפו שני שחקנים סרבים, שיוצאים לראשונה מארצם – מדובר במקשר מרקו טרניניץ' ובפיבוט פיליפ לאובץ'. אלכס בושיץ' שממשיך לעונה שלישית במועדון משלים את הטריו.

 

בסגל הישראלי, מוצקין נאלצה להיפרד מקסם עמיאל המוכשר שחזר למכבי ראשל"צ, אבל המהלכים שביצע היו"ר פיני לייבוביץ הובילו שהיא הצליחה לשמור על מרבית שחקני הקבוצה.

בשער הקבוצה ממשיכים הקפטן אלון כהן, עומר סימון ויריב בקשי (ונאור שפושניקוב, שיוצא לפרויקט נבחרת הנוער בגרמניה). קיצונים - ברק עמר, עידו טל ואופק תורג'מן, אריה אוחיון, סתיו טיירי, דניאל צמח ואסף סבג (שהתגייס לצבא). המרכז/מקשר סרגיי נוסקוב, שגיא ליכט ואורן כהן (ייצא לפרויקט בגרמניה). הפיבוט הנוסף הוא מתן בלטיטר.

 המאמן ניר חלימה: "החלוקה בעונה שעברה ביני לבין דודר הייתה מאוד ברורה, ובפועל העברתי את האימונים והמשחקים, כך שתפקיד מאמן ראשי לא זר לי. ברור שדודר, שהיה דמות חשובה וסוחפת במועדון, יחסר לי ולכולם, אבל עשינו עונה טובה ואנחנו רוצים להמשיך באותה המגמה. אנחנו מכוונים לפליאוף עליון, ונשמח להתקדם כמה שאפשר גם בגביע. שני הזרים החדשים שהבאנו אמורים להפוך אותנו לקבוצה יותר מהירה, ונבסס סגנון של הגנה חזקה עם משחק מעבר מהיר".

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn