איגוד הכדוריד
סיכום משחקי המחזור ה-13 בליגת הנשים

בנות הרצליה ומכבי הארזים ר"ג (צילום שרון רז).


המחזור ה-13 לא הפתיע, אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג לא התקשתה מול בנות הרצליה ועם 20 נק' היא הבטיחה את מקומה בפלייאוף. הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, שהעפילה בשבת האחרונה לגמר גביע המדינה, גברה הערב על מ.כ יובלים חולון ומכבי פ"ת שייטה בקלילות לניצחון על א.כ נ"צ. 

מכבי הארזים ר"ג - בנות הרצליה (19:28): במשחק המרכזי במחזור ה-13 גברה אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג על בנות הרצליה. המשחק נפתח בגישושים וככל שעבר הזמן, הגדילה מכבי הארזים ר"ג את יתרונה כאשר בדקה ה-20 של המחצית הראשונה היתה התוצאה - 13:4. בנות הרצליה ניצלה לטובתה את חילופי השחקניות והרפיון בהגנת מכבי הארזים ר"ג וצמקה את הפער ל- 14:9. פתיחת המחצית השנייה היתה המשך ישיר של המחצית הראשונה והפער עלה לפער שיא של 11 שערים כשלבסוף נחתם המשחק בפער של 9 שערים. 

כבשו למכבי הארזים ר"ג: שיר וקרט 9, אושרי כהן 6, דניאלה דראגוביץ' 5, עדי בן יעקב 2 הדר דורנבוסט ורוניקה גרזובסקי, רותם סגל ושרון לוינסון 1 כ"א. 

כבשו לבנות הרצליה: מור שאול 5, לי בן יצחק ויעל שוהם 4 כ"א, דנה אפלבוים 3, טל ורול 2, לידר וגנפלד 1. 

בנות הרצליה מול מכבי הארזים ר"ג (צילום שרון רז)

מ.כ יובלים חולון - הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 38:31 (20:11): המשחק נפתח בשליטת הראשונית שהכתיבה קצב משחק מהיר ועלתה בחלקה הראשון של המחצית הראשונה ליתרון של 6 שערים. במהלך חלקה השני של המחצית הלך הפער והעמיק והפועל דלתות פנדור ראשל"צ עלתה ליתרון של 10 שערים אותו התקשתה המארחת לצמק. מ.כ יובלים חולון, ללא השחקנית הזרה יסמין אודצ'י ברב דקות המשחק ועם סגל שחקניות צעיר ומבטיח, הצליחה במהלך המחצית השנייה להתקרב להפועל דלתות פנדור ראשל"צ אך זו כבר פתחה בפער משמעותי אותו התקשתה היריבה לצמק. 

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אנה סטורזו'ק 13, דיאנה צרויקובה ולנה אומנץ 5 כ"א, אושר כהן ואנה לזינסקי 4 כ"א, אולחה ניקולינקו 3, ג'ולי בנצ'וק 2, קורל אראמי ונועה סמנטוב 1 כ"א. 

הצטיינו במ.כ יובלים חולון ליהיא עמר ושיר מחמלי. 
 

מ.כ יובלים חולון מול הפועל דלתות פנדור ראשל"צ (צילום רמי שריד)

מכבי פ"ת - א.כ נ"צ (15:46): במשחק לא שקול התקשו גם הפעם שחקניות א.כ נ"צ לעצור ולעבור את שחקנית מכבי פ"ת אניטה קמפה. שחקניות מכבי פ"ת ניצלו היטב את הקושי של א.כ נ"צ במהלך המשחק והגדילו את הפער באופן ניכר. עבור מכבי פ"ת היה המשחק הכנה למפגש החשוב מול מ.כ יובלים חולון במסגרת המחזור ה-16, התמודדות שתהיה בבחינת מאבק על המקום ה-5 בטבלה.

המחזור ה-14 יפתח בשבוע הבא ביום רביעי במפגש בין הפועל דלתות פנדור ראשל"צ למכבי פ"ת וימשיך ביום חמישי לשני מפגשים: הראשון מפגש תחתית טבלה מסקרן בין א.כ נ"צ להפועל קריית אונו והשני בין הפועל פ"ת לבנות הרצליה. 

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב