איגוד הכדוריד
"תחושה שקשה לתאר, רגע שלא אשכח בחיים"
צילום הדר ואן קולא

דניאל מוסינדי, מקשרה הצעיר (19) של נבחרת ישראל, רושם הערב נקודת ציון מרגשת בקריירה - ומבקיע שני שערים בכורה בבונדסליגה הבכירה - במדי ארלנגן שהתארחה בספארקאסן ארנה שבקיל, לעיני 10,285 צופים. מוסינדי כבש את בדקות ה-41 ו-ה-47, בהפסד של ארלנגן לקיל 29:15. מוסינדי הצטרף בקיץ לארלנגן, שיחק תחילה בקבוצה עד גיל 23, התגבר במהלך העונה על פציעה, והיה שותף להובלתה של נבחרת ישראל לשלב השני במוקדמות אליפות העולם.

 
מוסינדי הצטרף הערב ככובש בליגה הטובה בעולם לחן פומרנץ, לאבישי סמולר ויונתן דיין (ואגב פומרנץ כבש את שעריו הראשונים, במדי וצלאר ב-2009, גם כן מול קיל - במשחק גביע). מוסינדי אמר: "תחושה שקשה לתאר במילים, ובכלל האווירה האווירה והאנרגיות שהיו בארנה מדהימות, וכמובן לשחק נגד אגדות כדוריד כמו דובניאק ו-וינצ'ק. זה רגע שאני לא אשכח בחיים".
 

למברוזו. ממשיך בעונה המצוינת שלו. צילום מסך מתוך האתר הרשמי של אייזנאך

אמש, יואב למברוזו, מרכז נבחרת ישראל, אף הוא בן 19, כבש 5 שערים, מסר 6 אסיסטים וסיפק שתי חטיפות בניצחון קבוצתו אייזנאך מול דורמאגן בליגת המשנה בגרמניה - 24:28. מלבד האתגר שצפוי לשניים שהשתלבו נהדר בנבחרת הבוגרת, בחודש אפריל מול לטביה במוקדמות אליפות העולם, הם יובילו את נבחרת העתודה של ישראל בקיץ הקרוב באליפות אירופה עד גיל 20, יחד עם ליגיונר נוסף שמשחק בגרמניה, יונתן דיין מגומרסבאך, שמשחק אף הוא בשתי הנבחרות.

דיין המוכשר, שסוחב פציעה ונעדר משני המשחקים האחרונים של גומרסבאך - צפוי לסכם לקראת העונה הבאה בקבוצה מליגת המשנה בגרמניה, שמגלה בו עניין לאחרונה.


 

יונתן דיין במדי גומרסבאך - צילום מסך - האתר הרשמי של גומרסבאך
 
 

 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב