איגוד הכדוריד
חצאי הגמר קבעו: דרבי ראשוני בגמר גביע המדינה לנשים
שחקנית מחזיקת הגביע מכבי ICL ראשל"צ גבריאלה פסואה, שנבחרה לשחקנית המצטיינת של המשחק, מול קפטן מכבי הארזים ר"ג שיר וקרט (צילום הדר ואן קולא)

צמד המשחקים נערכו בהדר יוסף  - כאשר המפגש בין האלופה למחזיקת הגביע התעלה לרמה גבוהה והיה רווי תהפוכות. היתרון עבר מצד לצד לאורך כל המשחק וממש כשנדמה היה שהאלופה מכבי הארזים ר"ג לקחה את שליטת המשחק לידיה, הגיעה מחזיקת הגביע מכבי ICL ראשל"צ והוכיחה שכל עוד לא נשרקה שריקת הסיום, הכל עדיין פתוח.   

במשחק הראשון בחצאי הגמר, גברה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ על בנות הרצליה 16:22 (8:13) במפגש שהיה בשליטה מוחלטת של האדומות הרבה בזכות משחק מצוין של השוערת רוית שושןבנות הרצליה נלחמה, התקרבה והראתה הרבה אופי במהלך המשחק אך זה לא הספיק לה כדי לגבור על האדומות.  
 
מכבי ICL ראשל"צ - מכבי הארזים ר"ג 24:29 (14:15): המשחק נפתח עם שערים של קרן טפליצקי וגבריאלה פסואה (עם צמד!) שהעלו את מכבי ICL ראשל"צ ליתרון של 2 שערים כבר בדקה ה-6 למשחק כשעל הלוח 1:3. מנגד עצירות של השוערת קריסטינה פלוגינה ושערים של דניאלה דראגוביץ' ושיר וקרט השיגו שוויון 3:3 בדקה ה-10. בדקות הבאות עצירות חשובות של שוערת מכבי הארזים ר"ג פתחו את הדלת לקבוצתה לעלות ליתרון משערים של דור מונסונגו, שיר וקרט, עם צמד, ודיאנה האץ' כשבדקה ה-15 היה היתרון לצד אלופת המדינה - 7:4. גבריאלה פסואה וניצן דונאי לא הניחו לאלופה לברוח אולם שערים של אושרי כהן, שיר וקרט ודניאלה דראגוביץ' העלו את יתרונה של האלופה ל-4 שערים ובדקה ה-22 הייתה התוצאה – 12:8. בשלב הזה נכנסה לשער מכבי ICL ראשל"צ השוערת הצעירה בר אלבו שסיפקה עצירה חשובה בדקה ה-25 ושערים של קים לוי ועמית איזק (עם צמד בזה אחר זה) השיגו שוויון 12:12. ומנגד - שער של דיאנה האץ', עצירה של השוערת קריסטינה פלוגינה וכיבוש של הדר דורנבוסט העלו את מכבי הארזים ר"ג שוב ליתרון של 2 שערים בדקה ה-27. שתי זריקות מה-7 מ' של ניצן דונאי, כשבניהן עצירה נוספת של בר אלבו, השיגו שוויון 14:14. השער האחרון במחצית היה של מכבי ICL ראשל"צ וחתומה עליו שיר גבזה שהורידה את קבוצתה למחצית ביתרון של שער אחד 14:15

 
בר אלבו שוערת מכבי ICL ראשל"צ שחוללה מהפך במשחק (צילום הדר ואן קולא)
 
מכבי הארזים ר"ג פתחה היטב את המחצית השנייה: שיר וקרט עם שלשה בזה אחר זה העלתה את קבוצתה ליתרון של 2 שערים כבר בדקה ה-36 כשעל הלוח התוצאה - 17:15. משחק שוערות מצוין, מצד אחד בר אלבו ומצידו השני של המגרש קריסטינה פלוגינה הקשה על היריבות למצוא את השער ולבסוף, הייתה זו ניצן דונאי שהכניעה את שערה של האלופה בזה אחר זה והשוותה ל-17:17 בדקה ה-40. צמד כיבושים של עדי בן יעקב ובניהם עצירה של קריסטינה פלוגינה בשער החזירו את היתרון למכבי הארזים ר"ג - 19:17. אושרי כהן וויקה גרזובסקי הגדילו את יתרונה של האלופה ל-4 שערים - 22:18.  בדקות הבאות הרימו שחקניות מכבי ICL ראשל"צ את המשחק והן הצליחו לעלות ליתרון משערים של גבריאלה פסואה, קים לוי ושירה ג'רבי שכבשה שער יתרון בדקה ה-45 - 22:23. רפיון בהגנת האלופה לצד אי דיוקים בהתקפתה ועצירות של שוערת מכבי ICL ראשל"צ תמרה פופיבץ', העלו את מכבי ICL ראשל"צ ליתרון משמעותי בחלקה האחרון של המחצית השנייה. שחקנית מחזיקת הגביע שירה ג'רבי כבשה את השער האחרון במשחק וקבעה את התוצאה 24:29 למכבי ICL ראשל"צ
 
קפטן מכבי הארזים ר"ג שיר וקרט לא נעצרת ע"י קרן טפליצקי (צילום הדר ואן קולא)
 
כבשו למכבי ICL ראשל״צ: גבריאלה פסואה 10, ניצן דונאי 6, שירה ג׳רבי 4, קים לוי ועמית איזק 3 כ״א, שיר גבזה 2 וקרן טפליצקי 1.

כבשו למכבי הארזים ר״ג: שיר וקרט 10, דניאלה דראגוביץ׳ ודיאנה אהץ׳ 3 כ״א, אושרי כהן, דור מונסונגו ועדי בן יעקב 2 כ״א, ויקה גרוזובסקי והדר דורנבוסט 1 כ״א.

שפטו רון פרץ וניב שוורץ.

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ - בנות הרצליה 16:22 (8:13): המשחק נפתח עם שער של לי בן יצחק מבנות הרצליה ומנגד, לנה אומנץ מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ מיד השוותה. מור שאול הוסיפה צמד שערים לבנות הרצליה אבל הפועל דלתות פנדור ראשל"צ עלתה ליתרון של 4 שערים כבר בדקה ה-12 למשחק משער של אנה סטרוז'וק. שחקניות בנות הרצליה יעל שוהם ולי בן יצחק לא הניחו ליריבה לברוח והקטינו לפער של 3 שערים בדקה ה-17. רצף עצירות של השוערת האדומה המיומנת רוית שושן וצמד שערים של דיאנה צרויקובה, שנבחרה למצטיינת המשחק, העלו בדקה ה-21 את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ליתרון של 5 שערים כשעל הלוח 5:10. יעל שוהם ולי בן יצחק שוב צימקו את הפער ל-3 שערים אך עצירות של רוית שושן ושערים של אנה סטורזו'ק ואנה לזינסקי חתמו את המחצית בתוצאה 8:13

 
קפטן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ רוית שושן הפגינה יכולת נהדרת בשער (צילום הדר ואן קולא)

המחצית השנייה נפתחה עם דקות מצוינות של שוערת בנות הרצליה דניאל בורונובסקי ומור שאול בהתקפה וביחד הן הצליחו להקטין את הפער ל-4 שערים 10:14. אולחה ניקולניקו העלתה את היתרון האדום ל-5 שערים אך בנות הרצליה הרימה את משחק ההגנה והייגן בנדיקט ודנה אפלבוים נגסו בפער וצימקו אותו ל-3 שערים - 12:15. הפועל דלתות פנדור ראשל"צ השיבה את יתרון 5 השערים לצידה משערים של אושר כהן ודיאנה צרויקובה אך מור שאול מנגד, צמקה שוב לפער של 4 שערים. הפועל דלתות פנדור ראשל"צ החלה להגדיל את הפער לאחר עצירות של השוערת חגית אברמוביץ' בשער לצד הגנה חזקה אותה התקשו בנות הרצליה לפרוץ. שערים של מור שאול וטל שריר לא הספיקו לבנות הרצליה ואת המשחק חתמה שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ קורל אראמי בתוצאה 16:22.
 
דיאנה צרויקובה שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שנבחרה לשחקנית המצטיינת של המשחק מול דנה אפלבוים מבנות הרצליה (צילום הדר ואן קולא)
 
כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אולחה ניקולינקו 7, דיאנה צרויקובה 5, אנה סטורזוק ואנה לזינסקי 3 כ״א, אלנה אומנץ 2, אושר כהן וקורל אראמי 1 כ״א.

כבשו לבנות הרצליה: מור שאול 8, לי בן יצחק 6, יעל שוהם 2, דנה אפלבוים, הייגן בנדיקט וטל שריר 1 כ״א.

שפטו דודי ינקו ואליאב כהן.
 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב