איגוד הכדוריד
שחר של יום חדש
פותחים עונה: בבאר שבע. משחק בית ראשון – רחובות, שוערה מושיקו אלימלך והמקשר סאבו מאסטר מארחים את הפועל ראשל"צ במחזור השני. בשלישי - רחובות תתארח ב'בית מכבי' בראשל"צ.

עונה שעברה: רחובות סיימה במקום ה-9, ומצאה את עצמה בפליאוף התחתון. היא אומנם הבטיחה מיד את ההישרדות, אבל בגדול זו הייתה אכזבה אחרי שברוב חלקי העונה היא הייתה בתמונת הפליאוף העליון  - ובכלל אחרי שנתיים שבהם סיימה בשמינייה הראשונה.

מה נשתנה? שחר הבר הצטרף כמאמן, ומדריך לראשונה בליגת ווינר כמאמן ראשי (שימש בעבר כעוזר מאמן מכבי ראשל"צ, והדריך את נבחרות ישראל). הוא החליף את ג'ו מתתיה שעוזב אחרי 4 עונות שמרביתן היו מוצלחות.


רחובות ביצעה חריש עמוק. היא שחררה את השוער המצטיין מילאן קוסאנוביץ', וצירפה את מושיקו אלימלך לצד עוז יצחק המוכשר. לצידם ימשיך שאולי סער הוותיק.

הפיבוט רן יוניש חזר ולצידו ישחק דין שוויקה (החליפו את אסף פאר ואת עומר רובינשטיין שעבר לדימונה), מתן גולץ הצטרף לעמדת המרכז במקום אופיר כהן שעבר לרמת השרון. רכש מעניין בקו האחורי, רותם סגל, מקשר נבחרת ישראל ששיחק במכבי ראשל"צ.

מבחינת זרים, דיאן פארליצה, המרכז/מקשר הסרבי ממשיך, ולצידו הצטרף סאבו מסטר ששיחק בעונה שעברה בהפועל ראשל"צ.

מור אבנעים, טל אהרונוביץ', דוראל בן סעדון, לביא רייך, איליה מוייסנקו, ממשיכים. מהנוער הצטרפו נדב כהן (פינה ימין), מנבחרת הנוער, ואופק צפריר לפינה השנייה. שחקן הפינה מנבחרת העתודה, נועם ניב, גם כן בסגל.

עזיבה בולטת היא של אמיר שניידר הצעיר, שיוצא לפרויקט בגרמניה וחזרתו לרחובות לחלק השני של העונה לא עומדת על הפרק בשלב זה.

המאמן שחר הבר: "זו שנה ראשונה שלי כמאמן ראשי בליגת העל, וזה מרגיש מעולה. זו סגירת מעגל עבורי, וכיף לחזור למקום שבו גדלתי כשחקן. הקבוצה בנויה טוב, ואני מאמין שגם נצליח. מטרות? השאיפה שלי להחזיר את הקבוצה למעמד חצי גמר הפליאוף, כמו לפני 3 עונות. הקבוצה שלנו מוכשרת ולא פחות חזקה, וזו המטרה. אני מקווה שנזכה לתמיכה מהאוהדים, ונעשה יחד עונה כיפית".

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn