איגוד הכדוריד
לא עמדו באתגר

שחקנית מכבי ICL ראשל"צ נטלי ברטו במשחק הגומלין מול ביילבולאר הקרואטית. 

המשחק השני תוך יממה ב"בית מכבי" הוכרע כבר במחצית הראשונה לאחר שהיריבה עלתה ליתרון משמעותי של 6 שערים כבר בדקה ה-19.

החטאות רבות של שחקניות מכביICL ראשל"צ שלא הצליחו למצוא את השער ולהכניע את שוערת ביילבולאר לצד מתפרצות רבות של היריבה הקרואטית חתמו את המחצית הראשונה כשמחזיקת גביע המדינה בפיגור של 10 שערים (19:9).

במהלך המחצית השנייה, בדקה ה-42 למשחק, נראה היה ששחקניות מכבי ICL חוזרות למשחק ושערים של גבריאלה פסואה, נטלי ברטו וקרן טפליצקי צמקו את הפער ל-5 שערים אך פסק זמן של מאמן הקבוצה הקרואטית מיקד את קבוצתו והן שוב ברחו לראשונית וחתמו את המשחק בתוצאה 33:21. 

מבקיעות במשחק הגומלין  - נטלי ברטו 6, גבריאלה פסואה 4, קים לוי 3, נלי אמינוב, קרן טפליצקי ועמית איזק 2 כ״א, רוני קלדרון ושיר גבזה 1 כ״א.

גבריאלה פסואה כובשת
 
קרן טפליצקי עולה לשער
 
ההתמודדות בשמנית גמר גביע האתגר האירופאי נפתחה ברגל ימין עבור מכבי ICL ראשל"צ לאחר שהצליחה להשיג ניצחון נהדר במשחק הראשון, מבין השניים, מול ביילובאר הקוראטית (23:25).

פתיחת המשחק הייתה של הקרואטית שעלתה ב-9 הדקות הראשונות ליתרון של 2 שערים כשעל הלוח 5-2. השחקניות של עידן אהרונוביץ׳ הרימו את משחק ההתקפה, פתחו בריצת 0:3 וצימקו את הפער. המשחק המשיך להתנהל באופן צמוד והקבוצות ירדו למחצית בשוויון 12:12.


 
שחקנית מכבי ICL ראשל"צ קים לוי
 
המחצית השנייה המשיכה כששער רדף שער והיתרון זז מצד לצד. שחקניות מכבי ICL ראשל״צ לא ויתרו וריצת 0:4 העלתה אותן ליתרון מרשים של 4 שערים - 21:25. בסופו של המשחק, כשמכבי ICL ראשל״צ בחיסרון מספרי, הצליחה היריבה הקרואטית לנגוס בפער והמשחק נחתם בתוצאה 23:25.

מבקיעות במשחק הראשון - קים לוי 6, נטלי ברטו וגבריאלה פסואה 5, קרן טפליצקי ושיר גבזה 3 כ״א ועמית איזק, שירה ג׳רבי ונלי אמינוב 1 כ״א.
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב