איגוד הכדוריד
המחזור ה-12 בליגת הנשים

קפטן מכבי הארזים ר"ג שיר וקרט בתמונת ארכיון (צילום הדר ואן קולא)

המחזור ה-12 בליגת הנשים מתפרס על פני הסיבוב הראשון והשני כאשר הערב נערכו שני משחקים: בראשון גברה האלופה מכבי הארזים ר"ג על הפועל קריית אונו ולקחה 2 נק' נוספות הממקמות אותה במקום ה-2 בטבלה ובשני גברה מ.כ יובלים חולון על א.כ נ"צ ועם 10נק' היא התקרבה למדורגת רביעית, בנות הרצליה שלה 12נק'.  

מכבי הארזים ר"ג – הפועל קריית אונו 13:35 (4:21): משחק קצוות בין אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג המדורגת, נכון לעכשיו, במקום ה-2 בטבלה, להפועל קריית אונו שנמצאת במקום הלפני אחרון. כבר בפתיחת המשחק עלתה האלופה ליתרון משמעותי והפועל קריית אונו, עם סגל צעיר ופחות מיומן, לא הצליחה לייצר הזדמנויות טובות כדי להדביק את הפער שהלך וגדל במהלך המחצית השנייה.

כבשו למכבי הארזים ר"ג: שיר וקרט 10, דניאלה דראגוביץ' 9, דור סוניגו 4, עדי בן יעקב ואושרי כהן 3 כ"א, שיר בן ציון ודיאנה אהץ' 2 כ"א, הדר דורנבוסט ורתם סגל 1 כ"א. 

א.כ נ"צ – מ.כ יובלים חולון 27:16 (14:7): המשחק בין סוגרת הטבלה, א.כ נ"צ למדורגת חמישית מ.כ יובלים חולון נחתם אמנם בניצחונה של האורחת מחולון אולם במהלך המשחק הצטיינה ובלטה דווקא שחקנית א.כ נ"צ אלינור פאשה שכבשה 9 (!) שערים. אלינור משחקת גם בנבחרת הנערות של ישראל. 
 


בשבוע הבא יערכו בהדר יוסף משחקי חצי גמר גביע המדינה (ב-17:30 הפועל דלתות פנדור ראשל"צ נגד בנות הרצליה וב-19:30 מכבי הארזים ר"ג מול מכבי ICL ראשל"צ) ומשחקי הליגה השוטפת יתחדשו ב-13 בפברואר עם המפגשים הבאים: מ.כ יובלים חולון תארח את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, מכבי פ"ת את א.כ נ"צ, הפועל קריית אונו את הפועל פ"ת ובנות הרצליה את מכבי הארזים ר"ג. 

במסגרת פרויקט העשרת מועדונים של סגל "אתנה" ממשיך הצוות המקצועי לבקר באגודות הכדוריד ברחבי הארץ. הצוות, אותו מוביל המנהל המקצועי של סגלי "אתנה" ניב וינטרוב בשיתוף המאמנת אסתר אזובל ומאמן השוערות קובי כהן, ביקרו בחודש האחרון בהפועל אשדוד, א.כ נ"צ ובשבוע האחרון בבנות הרצליה. הצוות צפוי להתארח בשבוע הקרוב במכבי הארזים ר"ג ושבוע לאחר מכן בהפועל קריית אונו.

לצד הענקת כלים להמשך התפתחותן של השחקניות הצעירות, מטרת הביקורים, בליווי ותמיכת מאמני המועדונים, היא לאתר שחקניות לסגלי "אתנה." הצוות נפגש עם מנהלי ומאמני האגודות והציג בפניהם את ה"אני מאמין" של סגלי "אתנה" באיגוד הכדוריד. 

 

בנות הרצליה והצוות המקצועי של סגל "אתנה" בפרויקט העשרת מועדונים
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב