איגוד הכדוריד
נפגשות בסיבוב

שחקנית הפועל פ"ת זורנה סבטינוביץ' מול הגנת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ במחזור ה-1 (צילום הדר ואן קולא)

ערב פתיחת הסיבוב השני נמצאת מחזיקת גביע המדינה מכבי ICL ראשל"צ בפסגת הטבלה עם 14 נק' אך עם משחק עודף לעומת המדורגת שנייה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אשר לה 13 נק' ומשחק חסר מול מכבי פ"ת.

אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג סיימה שלישית עם 12 נק' ומתחתיה, מודרגת רביעית בטבלה, בנות הרצליה עם 10 נק'. מ.כ יובלים חולון נדחקה למקום החמישי עם 8 נק' ומכבי פ"ת עם 7 נק' ומשחק חסר מול הפועל דלתות ראשל"צ, מאיישת את המקום השישי.

בתחתית הטבלה נמצאות הפועל פ"ת (עם משחק חסר) והפועל קריית אונו כשלשתיהן 2 נק' וסוגרת הטבלה א.כ נ"צ כשהיא ללא נקודות ומשחק חסר מול המדורגת שביעית הפועל פ"ת.

 


לקראת פתיחת הסיבוב השני התחזקה מחזיקת גביע המדינה מכבי ICL ראשל"צ במקשרת ימין (יד שמאל) עמית איזק שגדלה אצל היריבה העירונית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ואף שיחקה בקבוצת הבוגרות של המועדון. איזק אף יצגה את הכדוריד הישראלי בחו"ל כששיחקה כלגיונרית בספרד, טורקיה ובעונה שחלפה במדי איאקס - קופנהגן מליגת הנשים הבכירה בדנמרק.

אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג ערכה גם היא שינוי לקראת סוף הסיבוב הראשון והחליפה את המקשרת הזרה ג'ובאנה ווליקוביץ' בפיבוט הדנית דניאלה דראגוביץ' ששיחקה בעונה שעברה בשורות הפועל דלתות פנדור ראשל"צ. נכון למשחק האחרון מהסיבוב הראשון נראה כי השינוי אכן חיזק את האלופה במשחקה מול הבלתי מנוצחת מהסיבוב הראשון הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אותו סיימו הקבוצות בשוויון 26:26.

שאר הקבוצות נותרו כשהיו והן ילחמו על מקומן כמובילות הטבלה לקראת הפלייאוף המיוחל. 

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב