איגוד הכדוריד
חן פומרנץ שב לכדוריד ולרמה"ש
צילום: הדר ואן קולא

א.ס SGS רמת השרון הודיעה היום על שובו של חן פומרנץ לקבוצה. פומרנץ, מגדולי שחקני הכדוריד הישראלי, ששיחק ברמה"ש בעונה שעברה – לא פתח את העונה – אבל "לאחר מו"מ ארוך" – על פי הודעת המועדון – הוא חוזר לחלק השני והמכריע של העונה.

"אנו שמחים להודיע על צירופו של חן לקראת ההערכות לסיבוב השני, הפלייאוף, גביע אירופה וההתמודדות על תואר האליפות!", פורסם בהודעת המועדון. פומרנץ יצטרף אל אחיו הצעיר גיל, ויחל את האימונים עם רמה"ש ב-6 בינואר – עת שיתחדשו בתום פגרה קצרה.

פומרנץ מבכירי שחקני נבחרת ישראל – שיחק שנים רבות בבונדסליגה הגרמנית ובליגות המשנה שם, ובשוייץ. בארץ הוא לבש את מדי אס"א ת"א, מכבי ראשל"צ ורמה"ש.

היו"ר אבי כחלון: "אנחנו מצרפים את חן לקבוצה על מנת להתמודד על תואר האליפות, אבל אליפות לא לוקחים בדיבורים או עם שמות אלא בלחימה על הפרקט ברצון ובנחישות. מי שחושב שחן מגיע להציל את המולדת לבד טועה. אליפות לוקחים כקבוצה".

פומרנץ: "אני שמח לחזור שוב לכדוריד הישראלי לאחר שלא פתחתי את העונה ובמיוחד לרמת השרון העיר שבה נולדתי וגדלתי. באתי לעבוד קשה מאוד ולא להצהיר הצהרות".

כחלק מההערכות לחזרתו – ברמה"ש איפשרו לאיתי טורקניץ לעבור לא.כ נס ציונה. לרמה"ש יש כעת שלושה מרכזים – ג'ורג'ה ג'קיץ' (שיוכל לשחק גם בעמדת המקשר) ואת אופיר כהן.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn