איגוד הכדוריד
סטויאנוביץ' שב להרצליה, שינויים בדימונה ובנס ציונה
צילום ארכיון - יועד כהן

שינויים לקראת הסיבוב השני בליגת ווינר, ועיקרם בקבוצות התחתית שנאבקות על ההישרדות: בני הרצליה מחזירה לשורותיה את
 המרכז הוותיק, ולדיצה סטויאנוביץ'. הסרבי, ששיחק בהצטיינות בהרצליה במשך שלוש עונות והיה המנהיג והמבקיע המוביל שלה, עבר בתחילת הקיץ לרמה"ש – אבל הצדדים נפרדו באופן מפתיע אחרי מספר אימונים וסטויאנוביץ' החליט לחזור לארצו. במקביל, סטפן ספונצ'יץ', פיבוט ששיחק בכוכב האדום בלגרד, צפוי להיות שחקן הרכש השני.

הרצליה, בהדרכת בני אינגל, היא היחידה ששיחקה בסיבוב הראשון על טהרת סגל ישראלי, והיא מבצעת את השינויים בעקבות דירוגה במקום הלפני האחרון, עם 4 נקודות בלבד.


במכבי דימונה מסרבים להרים ידיים גם לאחר סיבוב שלם שבו הקבוצה לא השיגה נקודה. אחרי החתמתו של המאמן הקרואטי דאמיר אקליץ' (שכבר נחת בארץ), בקבוצה מצרפים שני זרים חדשים - הסרבי ולדקו ראקיץ' ששיחק בנובי-פאזר בארצו, והמונטנגרי בוז'ידאר לאקוביץ' ששיחק באיטליה ולאחרונה בקבוצת אל ערבי מכווית.


א.כ נס ציונה הודיעה בשבוע שעבר על צירופם את המרכזים ערן צרפתי, אקס הפועל ראשל"צ ורמה"ש, ואת איתי טורקניץ שפתח את העונה ברמה"ש ושיחק קודם לכן במכבי ובאס"א ת"א. המהלך מתרחש גם בעקבות הפציעה של המרכז עומרי גדות, שככל הנראה סיים את העונה. במקביל, גם המרכז/מקשר, אראל צייטלר, שהיה חלק מפרויקט נבחרת הנוער בגרמניה, יצטרף בהמשך לקבוצה.

בנס ציונה הבינו שהם חייבים לעבות את הסגל, לאחר סיבוב ראשון מאכזב שכלל מאזן 7:4 ניצחונות-הפסדים, והסתיים במקום ה-9. המהלכים האחרונים מאותתים על הרצון של הטייגרים להיאבק על המקום בפליאוף העליון.

הסיבוב השני בליגת ווינר יפתח בסוף השבוע של ה-23-24 בינואר.

 

מנכ"ל נס ציונה עמית כהן מחתים את איתי טורקניץ
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn