איגוד הכדוריד
לא רק סופגניות - מגוון פעילויות כדוריד בחנוכה
חג החנוכה שמח! חג האורים עומד להסתיים, אבל הוא היה פורה לא רק בהדלקת החנוכיה ואכילת סופגיות - אלא הכיל מפגשים וטורנירים בין קבוצות, בהם טורניר חנוכה של "אתנה", טורניר הילדים המסורתי של מרכז הפועל, ופעילויות כדוריד ברחבי הארץ, וגם באירופה.
 
נתחיל מהסוף. שתי קבוצות הנערים של אס"א ת"א (גילאי 13-15) השתתפו בסוף השבוע בטורניר "לונד" הבינלאומי שנערך בשבדיה. הקבוצות הצעירות פגשו יריבות משבדיה, גרמניה ואוסטריה. ביקרו במהלך הכריסמס גם בדנמרק וביום שישי צפו במשחקה של ורברג השבדית, קבוצתו שם רם טורקניץ, בוגר אס"א ת"א, שגם אירח את החבורה.
 

בנס ציונה ציונה נערך הטורניר השנתי של "אתנה" לכיתות ה'-ו', בהשתתפות 10 קבוצות מרחבי הארץ וכ-150 שחקניות צעירות ומוכשרות. הפועל ערד סיימה ראשונה, מ.כ חולון שנייה וא.כ נס ציונה1 שלישית. עילי מורחי מהפועל ערד נבחרה לשחקנית המצטיינת בטורניר, והפועל קרית אונו זכתה בגביע ההגינות.

בקרית אונו נערך הטורניר המסורתי של מרכז הפועל לכיתות ו', בהשתתפות קרית אונו המארחת, סביון, אס"א ת"א, הפועל אשדוד ובני הרצליה. בבאר שבע נערך טורניר חנוכה לכיתות ה'-ו', בנים ובנות, בהשתתפות מועדוני הכדוריד של מ.כ באר שבע והפועל ערד. במועדונים רבים גם מחנות אימונים של הקבוצות הצעירות.
 

 


פעילויות החנוכה ברחבי הארץ. צילומים: מתוך עמודי הפייסבוק של המועדנים
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn