איגוד הכדוריד
הושלמה תמונת חצי גמר הגביע בנשים

בצילום ממשחק רבע הגמר שחקנית בנות הרצליה מור שאול חולפת על פני קטיה מוניק ממכבי פ"ת (צילום הדר ואן קולא) 

ביום רביעי נפתח שלב רבע גמר גביע המדינה בסופו העפילה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לאחר שהדיחה את מ.כ יובלים חולון ואמש, נחתם רבע הגמר עם ניצחונה של בנות הרצליה שהדיחה את מכבי פ"ת.

בשני משחקי רבע הגמר לא התקשו המארחות מול האורחות ופתחו במהלך המשחק בפערים משמעותיים עימם גם חתמו את ההתמודדיות. 

בנות הרצליה – מכבי פ"ת 26:44 (12:21): המשחק נפתח בריצת 0:2 של מכבי פ"ת אבל כבר בדקה ה-5 השיגה דנה אפלבוים שוויון 3:3 עם צמד כיבושים מהתקפות מתפרצות. חלקה הראשון של המחצית המשיך להתנהל באופן צמוד אך בנות הרצליה עלתה ליתרון של 2 שערים בדקה ה-18 למשחק ומאותו הרגע, החלה לברוח לאורחת מפ"ת. על השער האחרון (והמרשים) במחצית, שניות לסיומה, חתומה דנה אפלבוים מבנות הרצליה. 

במהלך המחצית השנייה המשיכה בנות הרצליה להעמיק את הפער ומשחק הגנה חזק של הקבוצה הוביל לשערים קלים בהתקפות ומכבי פ"ת, עם ספסל קצר, הקשתה להתמודד מול המארחת ובדקה ה-41 הראה הלוח 18:30. בהמשך, הלך וגדל הפער וכוחן של שחקניות מכבי פ"ת, שנלחמו ולא הורידו ראש, הלך ואזל והמשחק נחתם בניצחונה של בנות הרצליה.
 


יעל שוהם מבנות הרצליה מול אניטה קמפה ממכבי פ"ת (צילום הדר ואן קולא)

שחקנית בנות הרצליה הצעירה מאיה רז בלטה במשחק וסיימה עם 5 שערים (צילום הדר ואן קולא)

שחקניתה הצעירה של מכבי פ"צ ליזה קוזמינה כובשת מעל בר אורינגר מבנות הרצליה (צילום הדר ואן קולא) 

כבשו בבנות הרצליה: דנה אפלבוים 12, מור שאול 10, יעל שוהם 8, מאיה רז 5, לידר וגנפלד ובר אורינגר 3 כ"א, טל ורול 2 ולי בן יצחק 1. 

כבשו במכבי פ"ת: קטיה מלניק 10, אניטה קמפה 7, עינב בן זיקרית 5, יעל שילדרמן 2, הדס קטנוב וליזה קוזמינה 1 כ"א. 

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – מ.כ יובלים חולון 24:34 (12:20): הראשונית לא התקשתה מול החולנית ועלתה ליתרון כבר במהלך המחצית הראשונה. מ.כ יובלים חולון לא הצליחה לעבור את הגנת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ והאחרונה שלחה את אנה סטורז'וק למתפרצות בזו אחר זו שהעלו את האדומה ליתרון אותו התקשו חניכותיו של אביתר גבעון לצמק.

במהלכה של המחצית השנייה עלתה המארחת ליתרון של 12 שערים ומאמנן של האדומות, ג'וני אולייניק, שיתף את סגל השחקניות הצעיר של הקבוצה. מ.כ יובלים חולון הצליחה לצמק את הפער במקצת אך הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שמרה על היתרון המשמעותי אותו פתחה עד לסיום המשחק.

 


אנה סטורוז'וק מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ מול שוערת מ.כ יובלים חולון עמית בלאיש (צילום הדר ואן קולא)

 

חן מלכאן ממ.כ יובלים חולון עולה לשער מול לנה אומנץ מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ (צילום הדר ואן קולא)
 


אושר כהן מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ (צילום הדר ואן קולא)

כבשו בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אנה סטורזו'ק 11, אולחה ניקולינקו 5, לנה אומנץ ואנה לזינסקי 4 כ"א, ג'ולי בנצ'וק ואושר כהן 3 כ"א קורל אראמי 2, נועה סמנטוב ואור תורג'מן 1 כ"א. 

כבשו במ.כ יובלים חולון: חן מלכאן 6, יסמין אודצ'י ותהל מאירי וליהיא אמר 4 כ"א, אופיר דהרי 3, טל אביגי 2 ושלי גונן 1. 

ארבעת העולות לחצי מגר גביע המדינה שייערך בפברואר הן: אלופת המדינה מכבי הארזים ר"ג מול מחזיקת הגביע מכבי ICL ראשל"צ, והפועל דלתות פנדור ראשל"צ מול בנות הרצליה. 

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn