YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
מכבי תל אביב
 
 
 
  < חזרה לקבוצות המועדון  
 
 
 
מכבי תל אביב
 
 
 
 
פרטי האולם ביתי
שם האולם: אולם תיכונט
כתובת: תל אביב, שושנה פרסיץ 3
טלפון:
 
סגל הקבוצה
 
מספר  שם שחקן עמדה גובה תאריך לידה
    ניקולה מקסימוביץ   מאמן   0   26/11/1978 
 8   עידו בלנגה   פיבוט       
    אייל פרוילינגר  יו"ר   0   24/08/1957 
    סרגאן זנגה  מאמן שוערים   0   23/01/1979 
    אבי רש  מנהל מקצועי   0    
    רוני קאופמן  מנהל קבוצה   0    
 5   אלירן מצקי  מקשר   187   05/01/1990 
 13   דויד פנחסי  מקשר       
 11   מילוש לויאניצ'יץ'  מקשר       
 25   פרגרד דסביץ'  מקשר   0    
 4   צח מלול  מקשר   0    
 3   אמיר זייפרט  מרכז   172   05/06/1999 
 83   גיל פומרנץ  מרכז   181   17/11/1991 
 8   טורקניץ איתי  מרכז   196   23/05/1989 
    ירדן לחמן  מרכז   0    
 10   עומר בס  מרכז       
 2   אדם פייל  פיבוט   189   06/12/1995 
 21   עומר דבדה  פיבוט   184   04/11/1987 
    לי אודלס  פיזיותרפיסט   0    
    עמרי מנגל  פיזיותרפיסט   0    
 7   אנס בסיץ'  פינה   0    
 77   יובל שמש  פינה       
 18   איתמר דהן  פינה ימין   0   18/03/1999 
 14   דן טפר  שוער   180   04/03/1994 
 55   יהב שמיר  שוער   183   06/04/1999 
 36   שחר צרפתי  שוער       
 16   תום שם טוב  שוער   182   29/10/1996 
 
 
 
 
 
לוח משחקים
 
 
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 08/09/2017
יום שישי, 16:00 
 גביע winner שופטים  בני הרצליה  מכבי תל אביב  25-31   אולם הראשונים הרצליה 
 25/09/2017
יום שני, 18:30 
 ליגה winner
 מחזור 1
 מכבי תל אביב  בני הרצליה  27-28   אולם תיכונט 
 02/10/2017
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי תל אביב  35-28   אולם גושן 
 06/10/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 מכבי תל אביב  א.ס. SGS רמה"ש  24-32   אולם תיכונט 
 03/11/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מכבי תל אביב  הפועל אשדוד  18-22   אולם תיכונט 
 10/11/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 א.כ. נס-ציונה  מכבי תל אביב  23-21   צימרמן החדש 
 13/11/2017
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 4
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי תל אביב  23-26   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 20/11/2017
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 הפועל קרית אונו  מכבי תל אביב  40-23   אולם חדש קרית אונו 
 24/11/2017
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 8
 מ.כ יובלים חולון  מכבי תל אביב  21-20   אולם קציר חולון 
 01/12/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי תל אביב  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  26-23   אולם תיכונט 
 04/12/2017
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 10
  עירוני רחובות  מכבי תל אביב  27-24   היכל הספורט רחובות 
 08/12/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי תל אביב  הפועל רמת-גן  23-29   אולם תיכונט 
 22/12/2017
יום שישי, 16:00 
 גביע המדינה winner  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי תל אביב  23-30   אולם נחלת יהודה 
 22/01/2018
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 בני הרצליה  מכבי תל אביב  31-31   אולם הראשונים הרצליה 
 26/01/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 מכבי תל אביב  מכבי אבישי ק. מוצקין  25-26   אולם תיכונט 
 02/02/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי תל אביב  19-23    אולם אורנים רמה"ש 
 09/02/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מכבי תל אביב  מכבי סרוגו ראשון לציון  21-26   אולם תיכונט 
 16/02/2018
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 הפועל אשדוד  מכבי תל אביב  24-24   אולם מקיף ט' 
 23/02/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי תל אביב  א.כ. נס-ציונה  27-34   אולם תיכונט 
 02/03/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 מכבי תל אביב  הפועל קרית אונו  23-26   אולם תיכונט 
 09/03/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי תל אביב  מ.כ יובלים חולון  29-35   אולם תיכונט 
 16/03/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי תל אביב  22-18   אולם נחלת יהודה 
 23/03/2018
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי תל אביב   עירוני רחובות  31-24   אולם תיכונט 
 28/03/2018
יום רביעי, 20:15 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפועל רמת-גן  מכבי תל אביב  28-26    אולם עירוני ר"ג 
 13/04/2018
יום שישי, 16:00 
 רבע גמר 2-7 winner
 מחזור 1
 מכבי תל אביב  הפועל אשדוד  24-24   אולם תיכונט 
 16/04/2018
יום שני, 20:00 
 רבע גמר 2-7 winner
 מחזור 2
 הפועל אשדוד  מכבי תל אביב  26-23   אולם מקיף ט' 
 20/04/2018
יום שישי, 16:00 
 רבע גמר 2-7 winner
 מחזור 3
 מכבי תל אביב  הפועל אשדוד  29-29   אולם תיכונט 
 24/04/2018
יום שלישי, 20:30 
 חצי גמר פלייאוף winner בית ב'
 מחזור 1
 מכבי תל אביב   עירוני רחובות  20-22   אולם תיכונט 
 27/04/2018
יום שישי, 15:45 
 חצי גמר פלייאוף winner בית ב'
 מחזור 2
  עירוני רחובות  מכבי תל אביב  27-25   היכל הספורט רחובות 
 04/05/2018
יום שישי, 16:00 
 גמר פלייאוף winner
 מחזור 1
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי תל אביב  20-27   אולם נחלת יהודה 
 07/05/2018
יום שני, 20:00 
 גמר פלייאוף winner
 מחזור 2
 מכבי תל אביב  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  27-20   אולם תיכונט 
 11/05/2018
יום שישי, 16:00 
 גמר פלייאוף winner
 מחזור 3
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי תל אביב  21-26   אולם נחלת יהודה 
 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים