YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
אס"א גולברי ת"א
 
 
 
  < חזרה לקבוצות המועדון  
 
 
 
אס
 
 
 
 
פרטי האולם ביתי
שם האולם: אולם עלית אונ' ת"א
כתובת: רמת אביב, חיים לבנון
טלפון: 036408400
 
סגל הקבוצה
 
מספר  שם שחקן עמדה גובה תאריך לידה
    רון קוגמן  חבר הנהלה   0    
    דני טורקניץ  יו"ר מחלקה   0    
    אולג בוטנקו  מאמן   0   07/08/1967 
    אלון נגל  מנהל   0    
    גדעון פלג  מנהל קבוצה   0    
 21   עמי צ'וקוהאמיקה  מקשר ימין   0    
 11   ניב לוי  מקשר שמאל   192   08/06/1993 
 15   רועי כזום  מקשר שמאל   188    
 22   רם טורקניץ  מקשר שמאל   187   26/09/1995 
 17   אייל זייפרט  מרכז   175    
 19   מתן גולץ  מרכז   183    
 2   אלכסנדר בזברחני  פיבוט   197    
 6   דביר בן שמאי  פיבוט   183   23/08/1995 
 5   ליאור מדניק  פיבוט   177    
 7   עידו לביא  פיבוט   192   08/03/1982 
    אורן דיסקין  פיזיותרפיסט   0    
    רוברט מירון  פיזיותרפיסט   0    
 96   חן ליבגוט  קיצוני ימין   179    
 3   נדב ביטון  קיצוני ימין   178   29/03/1995 
 8   איתי בן חיים  קיצוני שמאל   185    
 20   יובל כץ  קיצוני שמאל   180   26/11/1993 
 23   עומר בס  קיצוני שמאל   185    
 2   איתמר אלמוזנינוס  שוטר שמאל   0    
 81   בויאן ליוביסיץ  שוער   0    
 16   מישה לוין  שוער   195   22/12/1967 
 26   עמית לואיס  שוער   180    
 1   רועי בייטנר  שוער   180   08/01/1995 
 
 
 
 
 
לוח משחקים
 
 
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 26/08/2016
יום שישי, 17:00 
 גביע איגוד השופטים  אס"א גולברי ת"א   עירוני רחובות  22-23    אולם עלית אונ' ת"א 
 01/09/2016
יום חמישי, 19:30 
 גביע איגוד השופטים  מכבי סרוגו ראשון לציון  אס"א גולברי ת"א  26-31   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 23/09/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 בני הרצליה  אס"א גולברי ת"א  34-35   אולם הראשונים הרצליה 
 30/09/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
 אס"א גולברי ת"א  מכבי castro תל אביב  36-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 07/10/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 3
 א.ס. SGS רמה"ש  אס"א גולברי ת"א  25-37    אולם אורנים רמה"ש 
 14/10/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 4
 אס"א גולברי ת"א  מ.כ יובלים חולון  23-32    אולם עלית אונ' ת"א 
 21/10/2016
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 5
 הפועל רמת-גן  אס"א גולברי ת"א  30-28    אולם עירוני ר"ג 
 11/11/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 6
 אס"א גולברי ת"א  הפועל אשדוד  28-28    אולם עלית אונ' ת"א 
 18/11/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 7
 א.כ. נס-ציונה  אס"א גולברי ת"א  23-34   צימרמן החדש 
 25/11/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 8
 אס"א גולברי ת"א  הפ' אלטשולר ראשל"צ  24-20    אולם עלית אונ' ת"א 
 29/11/2016
יום שלישי, 18:15 
 נבחרת העתודה  אס"א גולברי ת"א  נבחרת עתודה ישראל  37-44    אולם עלית אונ' ת"א 
 02/12/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 9
  עירוני רחובות  אס"א גולברי ת"א  30-34   היכל הספורט רחובות 
 09/12/2016
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 10
 מכבי אבישי ק. מוצקין  אס"א גולברי ת"א  27-31   אולם גושן 
 12/12/2016
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 אס"א גולברי ת"א  מכבי סרוגו ראשון לציון  -    אולם עלית אונ' ת"א 
 19/12/2016
יום שני, 19:15 
 גביע winner  אס"א גולברי ת"א  הפועל אשדוד  28-33    אולם עלית אונ' ת"א 
 23/12/2016
יום שישי, 16:00 
 גביע winner  אס"א גולברי ת"א  א.כ. נס-ציונה  27-33    אולם עלית אונ' ת"א 
 20/01/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 12
 אס"א גולברי ת"א  בני הרצליה  33-28    אולם עלית אונ' ת"א 
 27/01/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 13
 מכבי castro תל אביב  אס"א גולברי ת"א  23-31   אולם תיכונט 
 03/02/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 14
 אס"א גולברי ת"א  א.ס. SGS רמה"ש  28-18    אולם עלית אונ' ת"א 
 10/02/2017
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 מ.כ יובלים חולון  אס"א גולברי ת"א  25-31   אולם קציר חולון 
 17/02/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 16
 אס"א גולברי ת"א  הפועל רמת-גן  30-35    אולם עלית אונ' ת"א 
 23/02/2017
יום חמישי, 18:30 
 גביע winner  הפ' אלטשולר ראשל"צ  אס"א גולברי ת"א  30-31   דרייב אין 
 27/02/2017
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 17
 הפועל אשדוד  אס"א גולברי ת"א  27-25   אולם מקיף ט' 
 03/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 18
 אס"א גולברי ת"א  א.כ. נס-ציונה  28-29    אולם עלית אונ' ת"א 
 10/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 19
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  אס"א גולברי ת"א  23-33   אולם נחלת יהודה 
 17/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 20
 אס"א גולברי ת"א   עירוני רחובות  29-30    אולם עלית אונ' ת"א 
 24/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 אס"א גולברי ת"א  מכבי אבישי ק. מוצקין  30-31    אולם עלית אונ' ת"א 
 31/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 מכבי סרוגו ראשון לציון  אס"א גולברי ת"א  28-29   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 07/04/2017
יום שישי, 16:00 
 פלייאוף 9-12 winner
 מחזור 1
 אס"א גולברי ת"א  הפועל רמת-גן  29-28    אולם עלית אונ' ת"א 
 14/04/2017
יום שישי, 16:00 
 פלייאוף 9-12 winner
 מחזור 2
 א.כ. נס-ציונה  אס"א גולברי ת"א  26-31   צימרמן החדש 
 18/04/2017
יום שלישי, 20:00 
 פלייאוף 9-12 winner
 מחזור 3
 אס"א גולברי ת"א  מכבי אבישי ק. מוצקין  33-29    אולם עלית אונ' ת"א 
 21/04/2017
יום שישי, 14:30 
 משחקי מבחן ליגת העל בית ב'
 מחזור 1
 אס"א גולברי ת"א  מ.כ. באר שבע  32-35    אולם עלית אונ' ת"א 
 24/04/2017
יום שני, 20:30 
 משחקי מבחן ליגת העל בית ב'
 מחזור 2
 מ.כ. באר שבע  אס"א גולברי ת"א  31-19   הקונכיה 
 
 
 
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר 2016-17
דבר היו''ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
וידיאו וסטטסטיקה ליגת ווינר סדירה 2016-17
הדרכה-השתלמויות מאמנים


 
 
ספונסרים