YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
א.ס. SGS רמה"ש
 
 
 
  < חזרה לקבוצות המועדון  
 
 
 
א.ס. SGS רמה
 
 
 
 
פרטי האולם ביתי
שם האולם: אולם אורנים רמה"ש
כתובת: רמת השרון, ארלוזורוב 22
טלפון: 035499233
 
סגל הקבוצה
 
מספר  שם שחקן עמדה גובה תאריך לידה
    דב רוט  חבר הנהלה   0    
    אבי כחלון  יו"ר   0   17/11/1968 
    ראובן יספולסקי  מאמן   0    
    גלעד נתן  מנהל קבוצה   0    
    יהונתן מוקטדר  מנהל תפעול   0    
 6   מילאן מירקוביץ  מקשר ימין   193    
 9   אביב פרץ  מקשר שמאל   198    
 27   איוון טלפנב  מקשר שמאל   198    
 3   יותם טל  מקשר שמאל   190    
 17   הדר מצליח  מקשר/פינה ימין   176    
 77   ערן צרפתי  מרכז   180   18/05/1991 
 13   בן ליברטי  מרכז/פינה שמאל   180   01/07/1995 
 21   בוריס וקסמן  פיבוט   202   21/01/1990 
 2   עופר לוזון  פיבוט   185    
    דור שכטר  פיזיותרפיסט   0    
 24   נדב חביב  פינה ימין   184    
 70   יובל שמש  פינה שמאל   187    
 15   ניסים פלח  פינה שמאל   178   19/05/1988 
 7   עמית גל (קפטן)  פינה/מקשר ימין   180    
 22   יואב אדר  שוער   187    
 16   ירין רוטנברג  שוער   0    
 
 
 
 
 
לוח משחקים
 
 
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 26/08/2016
יום שישי, 15:30 
 גביע איגוד השופטים  הפועל אשדוד  א.ס. SGS רמה"ש  28-25   אולם מקיף ט' 
 29/08/2016
יום שני, 19:30 
 גביע איגוד השופטים  א.ס. SGS רמה"ש  מכבי castro תל אביב  23-24    אולם אורנים רמה"ש 
 14/09/2016
יום רביעי, 19:30 
 גביע איגוד השופטים  הפועל רמת-גן  א.ס. SGS רמה"ש  40-32    אולם עירוני ר"ג 
 16/09/2016
יום שישי, 16:00 
 גביע איגוד השופטים  א.ס. SGS רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  25-21    אולם אורנים רמה"ש 
 23/09/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 א.ס. SGS רמה"ש  הפ' אלטשולר ראשל"צ  31-30    אולם אורנים רמה"ש 
 30/09/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
  עירוני רחובות  א.ס. SGS רמה"ש  31-26   היכל הספורט רחובות 
 07/10/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 3
 א.ס. SGS רמה"ש  אס"א גולברי ת"א  25-37    אולם אורנים רמה"ש 
 21/10/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 5
 א.ס. SGS רמה"ש  בני הרצליה  32-30    אולם אורנים רמה"ש 
 24/10/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 4
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס. SGS רמה"ש  23-22   אולם עירוני גן נחום ראשל"צ 
 11/11/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 6
 מכבי castro תל אביב  א.ס. SGS רמה"ש  27-28   אולם תיכונט 
 18/11/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 7
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי אבישי ק. מוצקין  25-32    אולם אורנים רמה"ש 
 22/11/2016
יום שלישי, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 8
 א.ס. SGS רמה"ש  מ.כ יובלים חולון  21-28    אולם אורנים רמה"ש 
 02/12/2016
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 9
 הפועל רמת-גן  א.ס. SGS רמה"ש  27-22    אולם עירוני ר"ג 
 09/12/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 א.ס. SGS רמה"ש  הפועל אשדוד  25-26    אולם אורנים רמה"ש 
 12/12/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 א.כ. נס-ציונה  א.ס. SGS רמה"ש  26-24   צימרמן החדש 
 23/12/2016
יום שישי, 16:00 
 גביע winner  מכבי castro תל אביב  א.ס. SGS רמה"ש  19-33   אולם תיכונט 
 20/01/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 12
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  א.ס. SGS רמה"ש  27-27   אולם נחלת יהודה 
 27/01/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 13
 א.ס. SGS רמה"ש   עירוני רחובות  21-36    אולם אורנים רמה"ש 
 03/02/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 14
 אס"א גולברי ת"א  א.ס. SGS רמה"ש  28-18    אולם עלית אונ' ת"א 
 10/02/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  33-25    אולם אורנים רמה"ש 
 17/02/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 16
 בני הרצליה  א.ס. SGS רמה"ש  26-26   אולם הראשונים הרצליה 
 27/02/2017
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 17
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי castro תל אביב  23-22    אולם אורנים רמה"ש 
 03/03/2017
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 18
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.ס. SGS רמה"ש  33-30   אולם גושן 
 10/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 19
 מ.כ יובלים חולון  א.ס. SGS רמה"ש  27-26   אולם קציר חולון 
 17/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 20
 א.ס. SGS רמה"ש  הפועל רמת-גן  19-29    אולם אורנים רמה"ש 
 24/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 הפועל אשדוד  א.ס. SGS רמה"ש  29-26   אולם מקיף ט' 
 31/03/2017
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 א.ס. SGS רמה"ש  א.כ. נס-ציונה  26-26    אולם אורנים רמה"ש 
 07/04/2017
יום שישי, 16:00 
 רבע גמר 3-6 winner
 מחזור 1
 א.ס. SGS רמה"ש  מ.כ יובלים חולון  21-31    אולם אורנים רמה"ש 
 14/04/2017
יום שישי, 16:00 
 רבע גמר 3-6 winner
 מחזור 2
 מ.כ יובלים חולון  א.ס. SGS רמה"ש  23-20   אולם קציר חולון 
 21/04/2017
יום שישי, 16:00 
 חצי גמר פלייאןף winner בית ב'
 מחזור 1
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס. SGS רמה"ש  23-29   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 25/04/2017
יום שלישי, 19:30 
 חצי גמר פלייאןף winner בית ב'
 מחזור 2
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  30-31    אולם אורנים רמה"ש 
 28/04/2017
יום שישי, 16:00 
 חצי גמר פלייאןף winner בית ב'
 מחזור 3
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס. SGS רמה"ש  21-22   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 
 
 
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-18
דבר היו''ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
וידיאו וסטטסטיקה ליגת ווינר סדירה 2016-17
הדרכה-השתלמויות מאמנים


 
 
ספונסרים