YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
אריק אלקלעי ישמש כיו"ר, עמיר אהרון כמנכ"ל
מכבי ראשל"צ, מחזיקת גביע המדינה לגברים, נשים ונוער - מבצעת שינויים משמעותיים בפרונט הניהולי - היו"ר ראול סרוגו עוזב יחד עם המנכ"ל אורי קליסקי, וצמד שחקני העבר של המועדון מחליפים אותם
 
     
  תאריך: 7/12/2019   |   כתב: אלון סגל   |   צילום: חן קלדרון   |   ארכיון ליגות  
     
 
אריק אלקלעי הוא היו״ר החדש של מכבי ראשל"צ. עמיר אהרון מונה למנכ״ל המועדון במקומו של אורי קליסקי, ולאחר 17 שנים ראול סרוגו מסיים את מעורבותו בהובלת מכבי ראשל"צ.
 
 
אמש היה יומו האחרון של סרוגו כיו״ר המועדון. לאחר שיחה פתיחה לעונה הבאה עם קבוצת הנשים של המועדון, נכנס לתפקידו היו״ר החדש אלקלעי, איש עסקים בתחום ההייטק, שהיה בעברו שוער במועדון ופעיל בהנהלת הקבוצה מספר שנים בתקופתו של יוסי גבע. כמו כן הוא כיהן כיו״ר א.ס סביון.
 
 
עמיר אהרון היה אחד מהשחקנים המרכזיים של הקבוצה בתחילת העשור, והיה שותף עם הקבוצה לזכייה בשתי אליפויות ו-3 גביעי מדינה.
 
 
מכבי ראשל"צ משנה את פניה. צילום הדר ואן קולא
 
 
סרוגו: "אני נפרד בסיפוק רב ממועדון הכדוריד הטוב והמעוטר ביותר בכדוריד הישראלי בשני העשורים האחרונים. צברנו בשנים אלה הרבה מאוד חוויות קסומות, גם בזירה המקומית וגם באירופה. כפי שהודעתי, אני עוזב בעל כורחי בשל עיסוקיי הרבים ובמיוחד כנשיא התאחדות הקבלנים 'בוני הארץ'. מאוד אתגעגע לכדוריד במכבי ראשל"צ. אני משוכנע שאריק ואמיר יובילו ויצעידו את המועדון הגדול הזה להישגים רבים כמיטב המסורת שלו, כולל לקבוצות הנשים והגברים, למחלקת הנוער ולבית הספר לכדוריד אשר מגדל דורות של שחקנים. אני מאחל הצלחה לכולם".
 
 
קליסקי: "זו סופה של תקופה שלא אשכח כל חיי. מכבי ראשל"צ הייתה ביתי השני בשלוש השנים האחרונות והיום אני נפרד ממועדון ספורט שהצליח לשדרג את עצמו בכל הבחינות בשנים האחרונות. תודה גדולה לראול, שנתן לי את ההזדמנות ועשינו ביחד דברים מדהימים בתקופה הזו. אני מאחל הצלחה רבה לאריק ועמיר ובטוח שיצליחו להצעיד את המועדון קדימה בכל החזיתות".
 
 
אלקלעי: "אני נרגש להתמנות לתפקיד באגודה שבה גדלתי כשחקן ואותה אני מלווה שנים ארוכות. ראול הנחיל למכבי ראשל"צ תשתית נפלאה של עשייה, חזון וערכים ואני נכון - יחד עם השחקנים, צוות המאמנים, ההנהלה, עמיר אהרון ובמיוחד האוהדים - להמשיך, לפתח, לטפח ולהצעיד את המועדון קדימה".
 
 
אהרון: "במכבי ראשל"צ עשיתי את שנותיי היפות ביותר כשחקן.  לקחת חלק מרכזי בניהול המועדון היא סגירת מעגל מרגשת במיוחד. יחד עם אריק , נמשיך את המסורת המפוארת של המועדון, תוך טיפוח שחקני הבית וחיבור הפעילים הרבים והקהל הצהוב הנפלא".
 
 
במכבי ראשל"צ כבר מתקדמים בהכנות של סגל קבוצת הגברים. ג'ו מתתיה מונה למאמן במקום סער פרנקל. שחקנים בולטים עזבו - בהם רסטקו סטויקוביץ' עימו הושגו הבנות, עומר גרא, רם טורקניץ, מרקו מאטיץ', דן טפר ואלדר שיקלושי. עד כה צורפו לקבוצה השוער ניב פישלוביץ, שרון שלם ודור קלדרון ששבו מהשאלה באשדוד, והפיבוט תומר בודנהיימר.
 
בקבוצת הנשים צפויים גם כן מספר שינויים, כאשר מי שצפוי להדריך את הקבוצה הוא עידן אהרונוביץ', שיחליף את גלעד מאור.
 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים