YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
ניצחונות על אסטוניה, גיאורגיה ואיי פארו, הפסדים לספרד ולנורבגיה
אליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 בשבדיה: אחרי ניצחונות ביום הראשון על אסטוניה (20:26) וגיאורגיה (26:29), הגיעו צמד הפסדים מול ספרד (32:13) ומול נורבגיה (18:17). הערב הנבחרת גברה על איי פארו (16:18) והיא תמשיך למשחקי הדירוג על המקומות 9-16 שם תפגוש את פולין ולסלובקיה
 
     
  תאריך: 30/6/2019   |   כתב: אלון סגל   |   ארכיון ליגות  
     
 

אליפות אירופה הפתוחה לנוער עד גיל 18 בשבדיה: נבחרת הנוער של ישראל מסיימת את השלב הראשון עם ניצחון 16:18 על איי פארו (הנבחרת שהשיגה עד היום 4 ניצחונות).

 

נבחרת הנוער שאותה מדריכים דביר גולדשטיין וניסים פלח משיגה 3 ניצחונות בסה"כ (מול אסטוניה - 20:26, גיאורגיה - 26:29 ואיי פרו) לעונת שני הפסדים (לספרד - 32:13 ולנורבגיה - 18:17). מחר היא תמשיך את דרכה למשחקי הדירוג 9-16 כאשר תפגוש את נבחרות סלובקיה (10:15 שעון ישראל) ואת פולין (15:30). לצפייה במשחקים באתר האיגוד האירופי - לחצו

 

טבלת השלב הראשון

 

כובשים במשחק מול איי פארו: אור לוי 6, נדב כהן 3, איתי שלמא ואלון שולמן 2 כ"א,יונתן הדר, יפתח דהן, גיא ירימי, גל עזריאל ותום ליבוב 1 כ"א. בשער הצטיינו יותם בוכניק ודניאל פלג.

 

שחקני הנבחרת חגגו בסיום המשחק יום הולדת למנהל הנבחרת המסור, יריב ירושלמי – אנו מצטרפים לברכות ומאחלים יום הולדת שמח ומזל טוב יריב!

 

נבחרת הנוער, שעושה את הכנותיה לאליפות אירופה עד גיל 18 שתיערך בקיץ הבא, פתחה ביום שני את משחקיה בטורניר שנערך בגטבורג שבשבדיה. היום הראשון היה מוצלח למדי. השני הרבה פחות, אבל היום היא סיפקה יכולת טובה. הייתה קרובה לסיים בשיוויון עם נורבגיה, וכאמור ניצחה את איי פארו המפתיעה.

 

עדכונים שוטפים וסרטונים ממשחקי הנבחרת עמוד הפייסבוק של איגוד הכדוריד.

 

המפגש מול אסטוניה. צילום: יריב ירושלמי - מנהל הנבחרת

 

לינקים:

לוח המשחקים והבתים - באתר האיגוד האירופי

 

אתר האיגוד האירופי יעביר משחקים בשידורים ב-EHFTV 

 

 

הנבחרת, שכבר קיימה משחקי אימון בארץ מול נבחרת פולין, ושיחקה בדצמבר האחרון בטורניר בבוסניה, שובצה בשבדיה לבית ג' - יחד עם נבחרות ספרד, נורבגיה, איי פארו, גיאורגיה ואסטוניה (3 הראשונות מעפילות לשלב הפליאוף). בבתים המקבילים יתמודדו:

 

נבחרת הנוער במשחק ההכנה האחרון מול פולין. צילום: הדר ואן קולא

 

בבית א' - שבדיה, רוסיה, צ'כיה, שוייץ, לוקסמבורג ובריטניה. בבית ב' - איסלנד, מונטנגרו, הולנד, רומניה, אוסטריה ואיטליה. בבית ד' - הונגריה, פולין, בלארוס, סלובקיה, פינלנד, ובלגיה.

 

הישג השיא של הנבחרת בטורניר זה היה המקום ה-6.

 

שוערים: יותם בוחניק (נס ציונה), דניאל פלד (רמה"ש), שחקני שדה: פינה שמאל - תום לייבוב (אס"א ת"א), רועי ליבגוט (הפועל ראשל"צ). מקשר שמאל – תום רוזנפלד )קרית אונו), גיא ירימי (רמה"ש), מרכז – עידן בטיטו (הפועל ראשל"צ), איתי שלמא (מכבי ראשל"צ), אור לוי (חולון), נדב כהן (רחובות), מקשר ימין – אביב שרעבי (הפועל ראשל"צ), יונתן הדר (מכבי ראשל"צ). פינה ימין - אלון שולמן (מ.כ חולון), מקשר יפתח דהן (בני הרצליה), פיבוט - אור ממן (מ.כ חולון), גל עזריאל (מכבי ראשל"צ).

 

 

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים