YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
היום שאחרי: איך תיראה האלופה מאשדוד?
ה-MVP סטויקוביץ חתם לעונה נוספת, מאמץ יעשה להשאיר את לנגהאנס, ואם אדיר כהן ייצא לשחק באירופה - אשדוד תצרף זר שלישי. על היום שאחרי - באלופה. היו"ר עופר קושמרו: מאמין שנדבר חזק עוד כמה שנים טובות
 
     
  תאריך: 30/5/2019   |   כתב: אלון סגל   |   צילום: הדר ואן קולא   |   ארכיון ליגות  
     
 
היום שאחרי. אלופת המדינה הטריה בכדוריד, הפועל אשדוד, ממשיכה בחגיגות האליפות ההיסטורית, וגם מביטה לעבר העונה הבאה. אשדוד לא צפויה להירשם למוקדמות ליגת האלופות, אלא למפעל המשני - גביע האיגוד האירופי. בקבוצה מאמינים כי עם ההבטחות לתמיכה של עיריית אשדוד והעומד בראש יחיאל לסרי - יעמידו קבוצה איכותית גם לעונה הבאה.
 
 
 
 
 
לנגהאנס. במועדון יעשו מאמץ להשאירו
 
 
באשדוד כבר החתימו לעונה הבאה את השוער הסרבי המצטיין, טומיסלאב סטויקוביץ', ה-MVP של גמר הפליאוף, שממשיך לעונתו השלישית בקבוצה. באשדוד ינסו להשאיר את מרבית שחקני הסגל, כולל את המקשר הגרמני גאבור לנגהאנס, שסוכנו העלה דרישות שכר גבוהות בשלב זה. משאים ומתנים על הארכת חוזה יתקיימו עם מרבית השחקנים, בהם טל הרשקוביץ ויותם טל שמסיימים חוזים. כמובן עם שחקני הבית המובילים, עומרי קושמרו האחים יוסי וישראל ביטרמן ויתר הצעירים המוכשרים שחזרו מפרויקט גרמניה. שחקן נוסף שחתום בקבוצה הוא הפיבוט שי הרשקוביץ.
 
 
מצד שני, הקבוצה עלולה להיפרד ממספר שחקנים. דור קלדרון ושרון שלם, משחקניה המרכזיים, מושאלים ממכבי ראשל"צ - וייתכן שיחזרו אליה בעונה הבאה. מקשר נבחרת ישראל אדיר כהן צפוי לצאת בחודש הבא להתרשמות באחת הקבוצות באירופה. במידה וכהן יזכה לחוזה באירופה, והוא מחוזר במספר קבוצות ממספר ליגות - בקבוצה יצרפו זר שלישי (העונה הקבוצה שיחקה עם שני זרים - סטויקוביץ' ולנגהאנס).
 
 
הקפטן הוותיק נתנאל מלול כבר הודיע על פרישה ממשחק. מי ששמו נקשר כמועמד לאשדוד הוא צח מלול, המרכז ששיחק במ.כ באר שבע, מכבי ת"א ומכבי דימונה.
 
 
סטויקוביץ. חתם לעונה הבאה
 
 
המאמן אולג בוטנקו, שימשיך בקבוצה: "יש לנו בסיס טוב, כולל שחקני בית שהם גדלים, ואם יש בסיס טוב - זה לא יכול להיות חד פעמי".
 
 
היו"ר עופר קושמרו: "שלב התהילה הולך ומסתיים, ואנחנו כבר מסתכלים קדימה להמשך העשייה. אנחנו מועדון שקול, ואנחנו לא יוצאים מפרופורציות. אנחנו מקווים לזכות לתמיכה מוגדלת ולמענקים על הזכייה, ולצד זה - ממשיכים בחזון וברצון שלנו לבסס ולקדם את הכדוריד באשדוד, בקרב הצעירים מצד אחד וכמובן בקבוצה הבוגרת. אני צופה למועדון עתיד טוב, ונמשיך לפעול ולגייס סביבו אוהדים רבים שהצטרפו במהלך העונה, וזו ההזדמנות להודות להקהל הרב שליווה אותנו ותמך בנו לאורך כל העונה ובמיוחד בפליאוף, ברגעים הקשים וברגעי השמחה. מבחינת המשך הבנייה, הכל יעשה לפי רצון המאמן אולג בוטנקו אם הגענו להישג הזה, עם מאמן שרוצים שימשיך איתנו לתקופה ארוכה, הוא יקבל את כל מה שהוא צריך, עם כל המעטפת. אני מאמין שנדבר חזק עוד כמה שנים טובות".
 
 
בודק אופציות באירופה. אדיר כהן
 
 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים