YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
הנוער יארח את פולין, העתודה יוצאת לפורטוגל
משחקי הכנה לנבחרות הצעירות: העתודה, שתשתתף בשנה הבאה ביורו עד גיל 20 - פותחת את הכנותיה בטורניר איכותי בפורטוגל - בו תתמודד מול צרפת, ספרד והנבחרת המקומית. נבחרת הנוער, שתתמודד ב-2020 באליפות אירופה עד גיל 18, תארח בסוף השבוע את פולין לצמד משחקי הכנה * בהמשך - העתודה תשתתף בגרמניה בטורניר האומות, והנוער באליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 בשבדיה
 
     
  תאריך: 24/3/2019   |   כתב: אלון סגל   |   צילום: שחקני נבחרת העתודה   |   ארכיון ליגות  
     
 

נבחרת העתודה של ישראל תשתתף בשבוע הבא בטורניר הכנה אשר ייערך בפורטוגל – בו תתמודד בין ה-9 ל-13 באפריל מול הנבחרת המארחת, ומול נבחרות העתודה של ספרד וצרפת. מדובר בנבחרת שתשתתף בקיץ 2020 באליפות אירופה עד גיל 20 (שנתונים 2002-2003).

 

ביוזמה של המנהל המקצועי הפורטוגלי, רולאנדו פרייטאס, הנבחרת הוזמנה לטורניר איכותי שייערך בעיר לגואה, מול נבחרות שישתתפו הקיץ במקדוניה באליפות העולם עד גיל 19 (ביורו עד גיל 18, בו נבחרת הנוער של ישראל סיימה במקום ה-14 והבטיחה את ההישארות בדרג הבכיר – ספרד סיימה במקום ה-5, צרפת במקום ה-7, ופורטוגל במקום ה-12).

 

מאמן העתודה אלכסנדר ברקוביץ' יקבע ביום שישי את הסגל הסופי, כאשר יתברר אם דניאל מוסינדי יצטרף לנבחרת הבוגרת שיוצאת למשחקי הכנה ביוון ומשם לקוסובו למפגש במוקדמות אליפות אירופה. בסגל יכללו גם יונתן דיין שחקנה של גומרסבאך ויואב למברוזו שהצטרף לאחרונה לאייזנך, ויגיעו היישר מגרמניה (הסגל יפורסם באתר בהמשך).

 

ביורו 2018 - התקיים מפגש בין ישראל לפורטוגל, שניצחה. בפורטוגל משחקים מספר שחקנים שערכו הופעות במהלך העונה בליגת האלופות, בגביע האיגוד האירופי ובליגה הבכירה בארצם. 

 

בפיקנטריה - בנבחרת הספרדית צפוי לשחק אלכס פסקואל, בנו של מאמן הכדוריד, צ'אבי פסקואל, שמאמן את ברצלונה.

 

בהמשך, מצפים לנבחרת משחקי הכנה איכותיים נוספים, כאשר היא תשתתף בטורניר האומות בלובק בחודש יוני, בו משתתפות גרמניה, נורבגיה, הולנד ואיסלנד.

 

נבחרות העתודה (בלבן) והנוער (בכחול). פותחות את ההכנות לאליפויות אירופה לצעירים בקיץ 2020. צילומים: הדר ואן קולא

 

בסוף השבוע, בשישי-שבת (5-6 באפריל), נבחרת הנוער תארח את נבחרת פולין המקבילה לשני משחקי ידידות, אשר ייערכו בהדר יוסף (המשחק הראשון ב-16:30 והשני ב-17:00).

 

הנבחרת בהדרכת דביר גולדשטיין וניסים פלח תשתתף בחודש יולי גם באליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 אשר תתקיים בשבדיה, כחלק מההכנות לקראת ההשתתפות בקיץ 2020 באליפות אירופה עד גיל 18.

 

הערב (שלישי) היא קיימה משחק אימון מקדים מול נבחרת העתודה. המאמנים גולדשטיין את פלח קבעו את הסגל לצמד המשחקים: שוערים - יותם בוכניק (נס ציונה), דניאל פלג (רמה"ש). שחקני שדה: רועי ליבגוט, עומר מורדוב, אביב שרעבי, בנימין ואן קולא, עידן בטיטו, עמית עוזיאל (הפועל ראשל"צ), שובל גמזולטובה, איתי שלמא, יונתן הדר, ניב צורף (מכבי ראשל"צ), אור לוי, אור ממן, אלון שולמן (חולון), נדב כהן, זיו גולן (רחובות), תום לייבוב (אס"א ת"א), תום רוזנפלד (קרית אונו), ברק כרמון (הרצליה).

 

המנהל המקצועי, רולאנדו פרייטאס: "העתודה משתתפת בטורניר מול נבחרות מהרמה האירופית הגבוהה ביותר, וזו הזדמנות נהדרת עבורנו להתחיל את ההכנות לקראת היורו עד גיל 20 ב-2020. אנחנו נפגוש את כל 3 הנבחרות, ובהמשך מצפים לנו מפגשים מול נבחרות איכותיות ביותר בגרמניה – כך שאנחנו שומרים על רמה גבוהה ודומה של משחקי הכנה – כחלק מהשאיפה לבסס את מעמדנו ב'לבל' הזה בעתיד.

 

"לגבי משחקי ההכנה של נבחרת הנוער, אנחנו לא יודעים הרבה על פולין, כי זה דור חדש שלהם שמתחיל. אנחנו יכולים לשער שנפגוש נבחרת עם נתונים פיזיים, ואיכויות של מדינת כדוריד טובה, ובהמשך נתמודד גם בשבדיה במסגרת אליפות אירופה הפתוחה – בה הנבחרת הקודמת סיימה במקום ה-6 בשנה שעברה".

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים