YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
הושלם המחזור ה 5 בליגת הנשים
בערב יום חמישי מנצחת דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג את הפועל פ"ת 24:27 (12:16), מ.כ יובלים חולון גוברת על מכבי פ"ת 27:32 (13:15), בנות הרצליה מנצחת את האורחת הפועל אשדוד 22:31 (11:16) וביום רביעי ניצחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את הפועל קריית אונו 9:39 (3:18).
 
     
  תאריך: 11/2/2018   |   כתב: הדר ואן קולא   |   צילום: הדר ואן קולא   |   ארכיון ליגות  
     
 

המחזור ה 5 שנפתח ביום רביעי, נחתם הערב (חמישי) בשלושה משחקים אחרונים במחזור. 

 

במשחק המרכזי במחזור אירחה וניצחה דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג את הפועל פ"ת 24:27 (12:16). המשחק נפתח כשמכבי ארזים שולטת ואף מכתיבה את קצב המשחק אך בחצי השני של המחצית הראשונה, הצליחו השחקניות של הפועל פ"ת לצמצם את הפער המשמעותי שנפתח (5:14) לטובת מכבי ארזים ולרדת למחצית בתוצאה 12:16. המחצית השנייה הייתה יותר צמודה כששחקניות הפועל פ"ת מנצלות איבודי כדור של היריבה ועולות להתקפות מתפרצות רבות שמסייעות להן להצמד לדאבליסטית אך לבסוף, זה לא הספיק להפועל פ"ת כדי לנצח את דאבליסטית הנשים. 

 

 

מאמן מכבי ארזים ניב וינטרוב: "היו לנו כמה איבודי כדור וזריקות מהירות מידי כנראה בעקבות ירידת מתח ובעיקבות כך הפועל פ"ת צמצמו. במחצית השנייה לא שלטנו בקצב המשחק, זרקנו לא נכון. כרגע, אנחנו עם הפנים לקראת יום שני מול מכבי ראשל"צ, היכולת שהראנו היום לא תספיק לנו כדי לנצח ביום שני.

 

 

שפטו במשחק בר"ג מורן קלוו ונועם בן ארויה.

 

 

שיר וקרט שחקניתה של מכבי ארזים ר"ג מול ההגנה של הפועל פ"ת

 

 

נטלי ברטו מהפועל פ"ת עולה לשער

 

 

במשחק נוסף הערב (חמישי) אירחה מכבי פ"ת ונוצחה על ידי מ.כ יובלים חולון 27:32  (13:15). המשחק שהיה צמוד לכל אורכו מהווה את ניצחונה הראשון של מ.כ יובלים חולון העונה. במחצית הראשונה עמדה בשער שחקניתה הפצועה של חולון נוסה איסוקן וזאת לאחר שהשוערת עמית בלאיש הצליחה להגיע למשחק רק במחצית השנייה בעקבות עומסים שנוצרו ע"י הפגנות החרדים.

 

 

מאמנת מ.כ יובלים חולון אירה גרייסמן: "עבודה טובה בהגנה של הקבוצה, הפעם באמת הייתה קבוצה על המגרש, אחת בשביל השניה!"

 

 

מצטיינות משחק במ.כ יובלים חולון: יסמין אודצ'י, עמית גאוטה, ניקול צביון, יעל שוהם ושלי גונן.

 

 

שפטו במשחק בפ"ת אמיר דורון ועמית הרשקוביץ'. 

 

 

בנות הרצליה אירחה הערב ואף ניצחה את הפועל אשדוד 22:31 (11:16). במהלך המשחק הובילו ושלטו בנות הרצליה במגרש כשלהפועל אשדוד ספסל קצר וללא שחקניות חילוף והיא מתקשה לעמוד בקצב המשחק. במחצית השנייה של המשחק, העלתה הרצליה שחקניות צעירות (מהנערות) והקפידה לשתף את כל שחקניות הקבוצה.

 

 

שחקנית מצטיינת בשורות בנות הרצליה לי בן יצחק, שחקנית הגנה מצטיינת השוערת קטרינה קוסאנוביץ'.

 

 

מבקיעות לבנות הרצליה: אניטה קמפה 5, דנה אפלבוים ולי בן יצחק 4 כ"א, דוניה טאסיץ' 3, בר אורינגר וטל ורול 2 כ"א, עינב שיינהולץ 1.

 

 

שחקניות מצטיינות בהפועל אשדוד ויקה דורדוביץ' שהבקיעה את מירב השערים ודריה קוט.

 

 

שפטו במשחק בהרצליה מתן פינקר ואליאב כהן.

 

 

בנות הרצליה מול ההגנה של הפועל אשדוד (צילום באדיבות בנות הרצליה)

 

 

במשחק שנערך ביום רביעי ופתח את המחזור ה 5 בליגת הנשים, ניצחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את הפועל קריית אונו 9:39 (3:18). מתחילתו של המשחק היה ברור שהכוחות בין הקבוצות אינם שקולים אך למרות הקושי, נאבקה הפועל קריית אונו על מקומה ולא הרימה ידיים. במהלך המחצית השנייה ולמרות הספסל הקצר של הפועל קריית אונו, השחקניות הצליחו להגיע ואף להכניע את השער של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שמצידה הקפידה לשתף גם את השחקניות הצעירות בקבוצה.

 

 

מאמן הפועל קריית אונו דני הופמן: "הקבוצה שלי התייצבה למשחק כשהיא חסרה מספר שחקניות ועם 4 שחקניות שעברו את ה 35 ופערי הגילים היו בולטים. אבל השחקניות שלי, בתוספת של שוערת אמיצה ונהדרת ושחקניות צעירות ושאפתניות, נתנו פייט אך כוחן לא עמד להן (סגל של 8 שחקניות כולל השוערת). בהחלט משחק שובה עין בהתקפה שיצר מצבים מעניינים ואף שערים יפים, כל הכבוד לאוהבות המשחק."

 

 

שפטו במשחק בנחלת יורם כהן ותיאדור פטקוב.

 

 

נוי לוי מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ עולה לשער
 
 

המחזור ה 6 שיפתח כבר ביום שני הבא יהיה המחזור המרתק ביותר שהיה לנו עד כה. במפגש הראשון תפגוש דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג את מכבי סרוגו ראשל"צ למיפגש מסקרן ומאתגר לשתי הקבוצות המסומנות כמועמדות לתארים (יום שני 20:30, אהל שם), ביום רביעי תארח הפועל אשדוד את מכבי פ"ת (21:00, מקיף ט') וביום חמישי תארח הפועל פ"ת את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ (20:00, אולם עירוני פ"ת) והפועל קריית אונו תפגוש את בבות הרצליה (21:00, אולם חדש ק.אונו)

 
 
היום לפנות בוקר (שישי) ובתום המחזור ה 5 תצא שחקנית הפועל פ"ת קרן טפליצקי לסדרת אימונים והתרשמות בקבוצת לוך - מוסקבה. טפליצקי תשהה עם הקבוצה כארבעה ימים במהלכם תתאמן עימה ובסוף סדרת האימונים יוחלט אם יש התאמה הדדית בין השחקנית לקבוצה.

 

 

שחקנית הפועל פ"ת קרן טפליצקי 

 

 

ביום חמישי הקרוב, תצא מ.כ יובלים חולון לבלגיה שם תפגוש את פמינה ויזה לצמד משחקים במסגרת הסיבוב השלישי של גביע אתגר. 

 

 

מ.ב יובלים חולון שתצא בשבוע הבא לבלגיה במסגרת הסיבוב השלישי בגביע האתגר

 
     
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים