YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
העולם שייך לצעירות: מ.כ יובלים חולון והפועל פ"ת
העונה כבר בפתח ומ.כ יובלים חולון, עם הרכב צעיר ורענן, תלחם לפלס את דרכה לפלייאוף בזמן שהפועל פתח תקווה, עם חיזוקים משמעותיים, תתן גם היא את כל כולה כדי להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון, שתי קבוצות עם המבט לעברם של אותם התארים המיוחלים.
 
     
  תאריך: 10/1/2018   |   כתב: הדר ואן קולא   |   ארכיון ליגות  
     
 

את הליגה הסדרה בעונה שעברה סיימה מ.כ יובלים חולון במקום הרביעי ובחצי גמר משחקי הפלייאוף הפסידה לדאבליסטית מכבי ארזים רמת גן. לקראת העונה שבפתח עברה הקבוצה מתיחת פנים רצינית כשהחתימה את המאמנת וקפטנית נבחרת ישראל לשעבר, אירה גרייסמן, נפרדה משחקניות הבית המרכזיות נלי אמינוב וקים לוי (שהושאלו למכבי ראשל"צ) ושרון בן שושן (שעברה להפועל פ"ת).

 

נוסה-אודיה איסוקן מנגריה תחבור לבת ארצה יסמין אודוצ'י שממשיכה לעונה שלישית וטל כהן חזרה למועדון לאחר שנה בהפועל ראשון ותהיה קפטנית הקבוצה. שוחררו השחקניות הזרות של העונה שעברה, השוערת מארי נקמלו והמקשרת גרייס אמפולה. אין ספק שהשנה הקרובה תהיה שנת הצעירות במועדון שמשקיע רבות בשחקניות הבית שלו, רק בעונה שעברה לקחו הילדות את גביע המדינה וקבוצת הנערות את אליפות המדינה. ובמתיחת פנים כמו במתיחת פנים, הרעננות והצעירות יתנו את הטון המכריע עבור מ.כ חולון העונה.

 

 

יריית הפתיחה: המשחק הראשון של מ.כ יובלים חולון יפגיש אותה בבית מכבי עם שתי שחקניות הבית שלה שהושאלו למכבי ראשון, נלי אמינוב וקים לוי. חולון תצטרך להתמודד עם אחת הקבוצות המסומנות כחזקות בליגה העונה וכבר במחזור השני תפגוש חולון את דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג, אין ספק שזו עונה שמתחילה עבור חולון בקפיצה למים העמוקים.

 

 

המאמנת אירה גרייסמן: "קיבלתי קבוצת צעירות והופתעתי לטובה, יש להן אהבה נטו לכדוריד. אנחנו בונים קבוצה חדשה על בסיס שחקניות צעירות עם שתי זרות טובות שיודעות מה זה כדוריד ובהחלט יכולות לעזור ולבנות את הצעירות. אנחנו מטפחים ואף רואים את התוצאות של ההשקעה שלנו."

 

 

שחקניות: מיכל שריד, קלייר פרס, חן מלכאן, גאיה בן זיקרי, יעל שוהם, ניקול צביון, שירי ראובני, שלי גונן, לי-אור שמעוני, ליהיא אמר, תהל מאירי, ושיר מחמלי נאור בחשי, עמית גואטה, קורל ארמי, אופיר דהרי, נעה סימנטוב, עמית בלאיש, נוסה-אודיה איסוקן, יסמין אודוצ'י ושחף כהן סבן.

 

 

 יו"ר: טוביה יוגב. מאמנת: אירה גרייסמן פיזיותרפיסטיות: אירנה זורבלוב ונטלי סלמנוביץ. מנהלת קבוצה: חנה עבד

 

 

מ.כ יובלים חולון (צילום: הדר ואן קולא)

 

 

הפועל פתח תקווה עם מספר לא מבוטל של תארים מהעבר, תנסה השנה להתברג בצמרת הליגה הלאומית ולהעפיל לשלב הפלייאוף. הקבוצה, בהדרכתו של דורון כזום, החזירה אל שורותיה את שחקנית המפתח המצטיינת נטלי ברטו שתצטרף לשתי הזרות מהעונה שעברה המרכזת/פינה קטיה מלניק והמקשרת/מרכזת יוליה בלובה אליהן תצטרף הפיבוט הסרבית זורנה צבטינוביץ שעברה מהפועל ראשון לציון. לקבוצה צורפו גם שחקניות ישראליות, בשער חגית אברמוביץ (עברה ממכבי פ"ת), קרן טפליצקי בצד ימין (שיחקה בשנה האחרונה במכבי ארזים) ושחקניות אחוריות, שרון בן שושן (עברה מחולון) ונטלי ברטו שעברה כאמור מבנות הרצליה. הקבוצה תתבסס העונה על שלד השחקניות הישראליות מהעונות הקודמות ובשילוב עם השחקניות שצורפו לקבוצה, הפועל פתח תקווה בהחלט תהווה יריבה רצינית לקבוצות המכוונות גבוה.

 

 

יריית הפתיחה: במחזור הראשון תפגוש הפועל פ"ת את הפועל אשדוד ובמחזור הרביעי מחכה לה מיפגש מאתגר מול מכבי ראשון לציון המסומנת כאחת היריבות החזקות העונה. את דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג תפגוש הפועל פ"ת במחזור החמישי ובמחזור השביעי היא תתמודד מול בנות הרצליה, מפגש מעניין עבור נטלי ברטו שהייתה שותפה לזכייתה של בנות הרצליה ברצף של תארים ואותה עזבה בשנה האחרונה לטובת הפועל פ"ת.

 

 

מאמן הקבוצה דורון כזום: "אני שמח לפתוח עונה שלישית במשפחת הפועל פתח תקווה ומודה להנהלה על האמון שנתנו בילקבוצה הצטרפו שחקניות ישראליות כמו נטלי ברטו, בתקווה שיהוו בסיס לשנים הבאות. כמובן שהקבוצה השתדרגה ,ובהתאם לכך גם הציפיות, וזאת למרות שיתר הקבוצות העלו הילוך ברמת הזרות והרכש שעשו. כקבוצה, במסגרת תקציב שפוי ,בנינו סגל שחקניות, שאני מאמין כי יוכל לתת פייט לכל קבוצה בליגה ונתמודד על כניסה לפלייאוף 1-4 ועליה לגמר. חשוב לציין את האווירה המשפחתית והחברתית שיש בקבוצה שתורמת לבנות להגיע למועדון ".


 

 שחקניות: שירי בן יוסף, רתם גרשון, חגית אברמוביץ, ניקול פדלון, קורל דרשן, קטיה מלניק, יוליה בלובה, זורנה צבטינוביץ', נטלי ברטו, שרון בן שושן, קרן טפליצקי, אורטל סלם, ארבל ארז קוטלר ויסמין מקרי.

 

 

יו"ר:  מאמן: דורון כזום. פיזיוטראפיסטית: מעיין ביבי. מנהלת קבוצה: דגנית פרטוש הללי. 

 

 

הפועל פתח תקווה (באדיבות דגנית פרטוש הללי)

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים