YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
DayTwo נותנת החסות לאירוע פתיחת העונה בליגה לנשים
 
     
  תאריך: 11/5/2017   |   כתב: DayTwo, כתבה פרסומית   |   צילום: שביעיית העונה שעברה, בליגת הנשים - צילום עמית שיסל   |   ארכיון ליגות  
     
 

בסוף השבוע, באירוע פתיחת העונה שנערך בליגה הלאומית לנשים, חברת "DayTwo", העניקה את החסות הראשית - כולל שובר מתנה לרכישת מוצרי תזונה בסך 2000 שקל לשחקנית המצטיינת שנבחרה, שיר וקרט, ושוברים נוספים לכלל שחקניות הליגה.

 

בכתבת תדמית שערכה החברה - אמיר גולן, הסמנכ״ל מסחרי של חברת DayTwo מספר על המוצר של החברה, הקשר למכון ויצמן למדע, איך עומרי כספי נחשף למוצר ואיך ספורטאים יכולים להפיק ממנו ערך.

 


וקרט, מצטיינת העונה שעברה

 

-אז אמיר, מה הסיפור של DayTwo ועד כמה התזונה באמת אישית ביחס לדיאטות המומלצות כיום בעולם הספורט?

 

לפני הכל, חשוב להבין שתזונה אשר בריאה לאחרים אינה בהכרח בריאה עבורך! הסיפור שלנו מתחיל במחקר פורץ דרך שנערך במכון ויצמן בהובלת פרופ' ערן סגל ופרופ' ערן אלינב. המחקר בחן כיצד רמות הסוכר בדם מושפעות מהתזונה שלנו וסיפק הוכחה מדעית לכך שאנשים מגיבים בצורה שונה לאותם המזונות. הנחיות התזונה הכלליות שרובנו פועלים על פיהן אינן בהכרח מתאימות גם לך באופן אישי ולעיתים אף להיפך.

 

 

האם פסטה או אורז מלא עדיפים עבורך ביום של משחק? והאם באמת גלידה או שוקולד יקפיצו את רמות הסוכר שלך או שהם יכולים להוות קינוח לגיטימי בתפריט סוף השבוע שלך? אילו מזונות צפויים להעלות את רמות הסוכר שלך, ואילו מזונות יסייעו בשמירה על רמות סוכר מאוזנות. וכן, הכל אישי.

 

-מתי הוקמה החברה, ואיפה אתם רואים את עיקר הפעילות שלכם? האם אתם עובדים רק בעולמות של ספורט?

 

בקיץ 2015 הוקמה חברת DayTwo על ידי מריוס נכט (יו״ר ואחד המייסדים של חברת צ׳ק פוינט), יובל אופק וליהיא סגל, אשר משמשת גם כמנכ״לית החברה. החברה קיבלה באופן בלעדי את הזכות לשימוש בטכנולוגיה הייחודית שפותחה על ידי מכון ויצמן. DayTwo מספקת כיום ללקוחותיה בישראל ובארה"ב, המלצות תזונה מותאמות אישית על בסיס ניתוח חיידקי המעי ופרמטרים אישיים נוספים, במטרה לאזן את רמת הסוכר בדם ובכך לשמור על אורח חיים בריא.

 

- איך הגעתם לתחום הספורט?

 

תחום הספורט נפתח בחברה לאחר שמאמן הכושר לשעבר של נבחרת ישראל בכדורסל, אבי קובלסקי, שכיום מאמן את אחד הטניסאים המבטיחים בעולם, קרא כתבה שהתפרסמה על החברה והחליט לבוא ולבדוק את המוצר. קובלסקי הבין שיש פה פוטנציאל למהפכה ושינוי פרדיגמה בתחום התזונה מותאמת אישית לספורטאים. לאחר שהתנסה בהמלצות התזונה, המליץ אבי לעומרי כספי, שחקן גולדן סטייט ווריורס מליגת ה NBA וקפטן

 

נבחרת ישראל, להגיע ולהתנסות במוצר ובעקבות ההתנסות גם עומרי שינה את הרגלי התזונה שלו וסיפר על שינוי ותוצאות מאוד מוצלחות. מכאן, התהליך הלך והתרחב, נבחרת ישראל בכדורסל החלה לשתף איתנו פעולה. כיום אנו כבר עובדים עם ספורטאים מובילים בתחום הכדורסל, טניס, אופניים ועוד. לאחרונה אנו נמצאים גם במו״מ עם קבוצות כדורסל וכדורגל בכירות בליגות הבכירות בעולם שרוצות לאמץ את המוצר שלנו בכדי להביא את הספורטאים ליום המשחק או התחרות, במצב אופטימלי מבחינה גופנית.

 

 

-כיצד צפויות המלצות התזונה שלכם להשפיע על שחקני הכדוריד שיאמצו אותן?

 

לגבי שחקני ושחקניות הכדוריד, הם יוכלו להתאים את התזונה הנכונה לפני אימון, לפני משחק, וגם במהלך המשחק בצורה פרסונאלית כך שהמזון שהם צורכים יאפשר להם להישאר מאוזנים מבחינת רמות הסוכר בדם ובכך הם ייהנו ממגוון התועלות הגלומות בתזונה מאוזנת וביניהן: רמות גבוהות יותר של אנרגיה, ערנות וריכוז, הקלה בהתמודדות עם רעב באמצעות הרגשת שובע לאורך זמן ועוד.

 

אז מה אני צריכה לעשות? איך זה עובד בתכל׳ס?

 

תכל׳ס זה דיי פשוט, נרשמים ומזינים קוד קופון מיוחד המקנה הנחה לשחקני הכדוריד בסך 200 ש"ח באתר האינטרנט www.daytwo.com לאחר מכן תישלח אליך ערכת DayTwo הכוללת מד סוכר רציף, ערכה לאיסוף דגימת צואה והסברים על תהליך הבדיקה.לאחר מכן, הדגימה תגיע למעבדת DayTwo מהמתקדמות מסוגה בעולם - לצורך מיפוי הרכב חיידקי המעי שלך ברמה הגנטית. הרכב החיידקים, בשילוב הנתונים האישיים, שנאספו בשבוע איסוף הנתונים ובשאלון שמילאת, מנותחים באמצעות האלגוריתם של DayTwo אשר משתמש במידע על מנת לחזות את תגובת הסוכר שלך למזונות שונים.

 

מה אני מקבלת בסוף התהליך? איך זה נראה?

 

בתום התהליך, האפליקצייה של DayTwo תסייע לך בבחירת פרטי מזון, ארוחות מורכבות, ובניית ארוחות לפי טעמך ובהתאם לציון אישי לכל פריט מזון. התוצאה הסופית היא המלצות תזונה שיסייעו בשמירת רמות סוכר מאוזנות בדם – וימנעו קפיצות ונפילות סוכר.

 

*הדברים בכתבת התדמית ע"י חברת DayTwo נכתבו על דעתה ואחריותה.

 

 

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים