YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
משחק כסאות בהרצליה: הופמן מאמן הגברים, רבן וריינהורן בנשים
בקבוצת הבוגרים צירפו את יוסי אפו, סהר שחק ומקשר סרבי, כאשר מרבית הסגל צפוי להמשיך. היו"ר אדם פלטקביץ שקל להחתים זרות מדרום אמריקה, אבל הכיוון כעת טריו מאחת ממדינות הבלקן
 
     
  תאריך: 16/7/2017   |   כתב: אלון סגל   |   צילום: יועד כהן   |   ארכיון ליגות  
     
 

משחק הכסאות בבבני הרצליה: שלמה הופמן ידריך את קבוצת הגברים בעונה הקרובה, כאשר בני אינגל ישמש כעוזר המאמן. הופמן, המאמן הלאומי לשעבר של נבחרות ישראל גברים ונשים, משנה פוזיציה בתוך המועדון – לאחר שבעונה שעברה שימש כמנהל המקצועי של האגודה והדריך את קבוצת הנשים אותה הוביל לדאבל שני ברציפות תוך שנתיים.

 

"אני חוזר לזירה שאני מכיר ומקווה שתהיה לנו עונה מוצלחת. המטרות הן לשחק כדוריד חיובי, להעמיד קבוצה אטרקטיבית. נקווה מאוד שנהיה לא פחות טובים מהעונה שעברה", אמר הופמן. "מאוד נהניתי לעבוד עם קבוצת הנשים של המועדון, תקופה שבה גם הגענו להישגים מרשימים יחד".

 

אינגל שהיה מאמנה של הרצליה בשנים האחרונות, ישמש כעוזר – במקביל לעבודתו כמאמן נבחרת הנשים של ישראל, מאמן נבחרת הנערות ועוזר מאמן נבחרת הגברים.

 

המשמעות היא שהסבב לא פוסח גם על קבוצת הנשים, אלופת ומחזיקת גביע המדינה, שאותה ידריכו בעונה הקרובה גיל רבן ובנו ריינהורן. רבן הדריך את הקבוצה לפני מספר עונות, וריינהורן עבד במחלקת הנוער של הרצליה.

 

היו"ר אדם פלטקביץ: "ביצענו מספר שינויים בעמדות האימון בקבוצות הגברים והנשים. השילוב בין הופמן לאינגל עבד מצוין והוכיח את עצמו, וכולי אמונה שיימשך כך. בנשים, נתנו את המושכות למאמנים מבית. אנחנו מאמינים שגיל ובנו יהיו שילוב טוב יחד. בעיני, ראוי לתת לאנשים מתוך האגודה להתקדם. נעמיד קבוצות טובות וראויות גם בגברים וגם בנשים".

 


סטויאנוביץ' - ממשיך בהרצליה. צילום יועד כהן

 

בגברים, הרצליה צירפה בסוף השבוע את יוסי אפו, הפיבוט ששיחק במחזיקת גביע המדינה מכבי ת"א ובנבחרת ישראל. במקביל, הרצליה סיכמה עם מקשר סרבי (ימני ביד), ולדימיר דמיטרייביץ' בן 28, 1.94 מ' שיחק בקבוצות רודאר ופויז'ארבאץ' בארצו.

 

"קיבלנו עליו המלצות חמות מולדיצה סטויאנוביץ' שממשיך איתנו יחד עם אובראד ראדולוביץ'. מדובר בזר שאומנם יוצא בפעם הראשונה מסרביה, אבל ממה שהתרשמנו הוא יוכל לשדרג את הקו האחורי שלנו".

 

מרבית שחקני סגל הקבוצה מהעונה שעברה ימשיכו – בהם טל הרשקוביץ, דן מירקוס, דניאל לינדנגרן, תומר טואג, גיא נגר, דוד הררי והשוערים גיל יעקב ומוטי אנגל.

 

בהרצליה סיכמו אמש על הצטרפותו של סהר שחק, שחקן הפינה מאס"א ת"א ושחקן נבחרת העתודה היוצאת. שחק שיחק עד לפני מספר עונות בקבוצת הנוער של פוקסה ברלין הגרמנית.

 

בנשים – אחרי העזיבה המשמעותית של שיר וקרט לארזים ר"ג, יחד עם המקשרת הליטאית יורטה זילנסקייט, מתברר שגם הסרבית לוביצה פאבלוביץ' לא תמשיך והיא צפויה לשחק בעונה הבאה בהפועל פ"ת.

 

היו"ר פלטקביץ' הבהיר כי הוא בקבוצה מחפשים להתחזק ב-3 זרות, "בדגש שיגיעו מאותה מדינה, ובעניין הזה אנחנו בודקים אופציות מעניינות. בדקנו גם מדרום אמריקה. קצת סבלנות, ואני בטוח שנצליח למצוא זרות איכותיות ולהעמיד קבוצה טובה כיאה לאלופת ולמחזיקת גביע המדינה".

 


פלטקביץ (במרכז), מוביל את השינויים בקבוצות הגברים והנשים של הרצליה.
צילום באדיבות איתי כהן

 

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
וידיאו וסטטסטיקה ליגת ווינר סדירה 2016-17
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018


 
 
ספונסרים