YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
עיקרי ישיבת הנהלת איגוד הכדוריד
המלצות התוכנית האסטרטגית, אישור נהלים פנימיים, הקלה במסים על האגודות בעונה הבאה, והמלצות הוועדה המקצועית לגבי המשך אופי הפעילות בסגל הזהב - והליכה על מאמן זר לנבחרת הלאומית
 
     
  תאריך: 13/3/2017   |   כתב: אלון סגל   |   ארכיון ליגות  
     
 

הנהלת איגוד הכדוריד קיימה אחה"צ דיון שלישי מאז התכנסותה, ושני מאז תחילת החודש במטרה להמשיך ולקבל החלטות ולהתוות תוכניות שלפיה תפעל בקדנציה הקרובה. הישיבה התקיימה במשרדי הוועד האולימפי בהדר יוסף.

 

בישיבה הוצגו עיקרי התוכנית האסטרטגית שנבנתה לכדוריד הישראלי ע"י חברת "רותם". התוכנית נבנתה לאורך כשנה וחצי ואף הוצגה למינהל הספורט במסגרת פרויקט ענף כדור מועדף ברמה הלאומית. "מדובר באבן דרך ובסמן ימני", הבהיר היו"ר טל לביא.

 

התוכנית מציגה את החוזקות והחולשות של הענף, ואת היעדים לשיפורו ופיתוחו, הן בהגדלת ההישגים בזירה הבינלאומית, הגדלת מספר שחקני הכדוריד וכמות המועדונים, פיתוח המאמנים ורמת האימון, הפופולאריות והאפקטיביות של האיגוד, לצד חיזוק הפוטנציאל הקיים. בתוכניות נעשה איפיון והשוואות בינלאומיות לנעשה בכדוריד במדינות אחרות.

 

ההנהלה אישרה קובץ נהלים פנימיים זמניים, במסגרת המענה לטיוטת דו"ח הביקורת של האוצר.

 

הקלה במסי קבוצות ורישום שחקנים לעונה הבאה

 

ראשי הוועדות השונות העלו סקירות בהמשך לישיבות שהתקיימו עד כה. ועדת כספים, בראשותו של אבי כחלון, דנה בתקציב ביצוע/תכנון 2016, אישור הצעת התקציב ל-2017.

 

אחת הבשורות לקראת העונה הבאה בעקבות בקשה לסיוע של אגודות היא שתהיה הפחתה בדמי רישומי שחקנים והפחתה במסי קבוצות כדי להקל עליהן. כמו כן, הועלה נושא מענקי זכייה בתארים והגדלת תקציבים לנשים.

 

היו"ר לביא: "אנחנו רואים זאת כאבן דרך נוספת במציאת האיזון בין האגודות והשחקנים לבין האיגוד".

 

חוזרים למאמן זר לאימון הנבחרת הלאומית

 

הוועדה מקצועית, בראשותו של דודי פלח, סקרה את נושאי פעילות סגל הזהב, האקדמיה בוינגייט, פרוייקט 2024, נושא וזהות המאמן הלאומי ויעדי נבחרת ישראל הבוגרת.

 

בנושא סגל הזהב – אושרה המלצת הוועדה לשנות את אופי הפעילות, וביוני הקרוב תחל לפעול מסגרת מעודכנת שמבוססת על שחקנים פעילים ומצטיינים וזאת בתיאום עם הצבא שיאפשר להם לפעול כנבחרת אורגנית ולהתאמן בבקרים יחד.


יו"ר הוועדה המקצועית דודי פלח: "התקבלה המלצה ללכת לכיוון של מאמן זר, ואנחנו מתחילים לבדוק לעומק מועמדים לתפקיד. אנחנו נמשיך בתוכנית האקדמיה בוינגייט, וננסה לעשות אותה בתנאים של וינגייט. תוכנית גרמניה תימשך עם שינויים מסוימים במבנה".

 

אושרה חברותו של יוליאן גולדפדר, יו"ר הפועל ר"ג, בהמשך להתפטרות של ישראל שפסה.

 

הישיבה כללה גם עדכוני ההערכות לקראת גמר גביע המדינה שייערך בשבוע הבא.

 

בישיבה השתתפו: היו"ר טל לביא, מונסה בר, ריקי רוזוב, דודי פלח, מודי גלוזמן, עזרא אבי יחזקאל, ראול סרוגו, חיים טמפלהוף, אבי כחלון, רענן סובל. לצד יו"ר איגוד השופטים דן בלדר.

 

אורח בישיבה היה עו"ד יוסי כהן, שחקן עבר בהפועל ר"ג ובמכבי פ"ת. "כיף לראות שיש אנשים מנוסים עם המון תרומה, אני נהנה לראות את זה".

 

הישיבה הבאה ב-3 באפריל.

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות)      הוסף תגובה
 
1. נבחרת
  שושי   (14/3/2017)

 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
וידיאו וסטטסטיקה ליגת ווינר סדירה 2016-17
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018


 
 
ספונסרים