YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   מ.כ. ותי. חולון  8   8   0   0   0   214-254   16   0   16 
 2   ע. מיסדים רחובות  8   7   0   1   0   206-265   14   0   14 
 3   א.כ. נס ציונה 2  8   5   1   2   0   204-228   11   0   11 
 4   הפועל ערד  8   4   1   3   0   187-216   9   0   9 
 5   הפ. אשדוד 2  8   3   2   3   0   213-219   8   0   8 
 6   מכ. ראשלצ 2  8   2   2   4   0   206-209   6   0   6 
 7   הפ. ר.ל ב. טוביה  8   1   2   5   0   235-206   4   0   4 
 8   מ.כ. בש 2  7   0   1   6   0   183-151   1   0   1 
 9   הפ' כפר מנחם  7   0   1   6   0   249-149   1   0   1 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 16/10/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 1
 מ.כ. ותיקים חולון  מכבי ראשל"צ 2  26-27   אולם קציר חולון 
 25/10/2018
יום חמישי, 20:45 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 1
 הפועל אשדוד 2  הפועל כפר מנחם  22-46   אולם י"א אשדוד 
 27/11/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 1
 הפועל ערד  א.כ. נס ציונה 2  26-26   אולם הפ. ערד 
 16/10/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 1
 עירוני מיסדים רחובות  הפועל ראשל"צ ב טוביה  31-41    אולם ברזילי רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 23/10/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 2
 מכבי ראשל"צ 2  הפועל ראשל"צ ב טוביה  28-31   רביבים ראשל"צ 
 23/10/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 2
 א.כ. נס ציונה 2  עירוני מיסדים רחובות  27-25   צימרמן החדש 
 27/10/2018
יום שבת, 20:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 2
 הפועל כפר מנחם  הפועל ערד  33-17   קיבוץ כפר מנחם 
 23/10/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 2
 מ.כ. באר שבע 2  הפועל אשדוד 2  30-25   אולם חדש רמות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 10/11/2018
יום שבת, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 3
 הפועל אשדוד 2  מ.כ. ותיקים חולון  33-26   אולם מקיף ט' 
 6/11/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 3
 הפועל ערד  מ.כ. באר שבע 2  0-12   אולם הפ. ערד 
 6/11/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 3
 עירוני מיסדים רחובות  הפועל כפר מנחם  16-40    אולם ברזילי רחובות 
 6/11/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 3
 א.כ. נס ציונה 2  הפועל ראשל"צ ב טוביה  23-26   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 13/11/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 4
 מכבי ראשל"צ 2  א.כ. נס ציונה 2  31-27   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 5/1/2019
יום שבת, 19:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 4
 הפועל כפר מנחם  הפועל ראשל"צ ב טוביה  26-26   קיבוץ כפר מנחם 
 25/12/2018
יום שלישי, 20:45 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 4
 מ.כ. באר שבע 2  עירוני מיסדים רחובות  30-27   אולם חדש רמות 
 1/1/2019
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 4
 מ.כ. ותיקים חולון  הפועל ערד  28-33   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 27/11/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 5
 הפועל אשדוד 2  מכבי ראשל"צ 2  18-18   אולם מקיף ט' 
 15/1/2019
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 5
 עירוני מיסדים רחובות  מ.כ. ותיקים חולון  29-28    אולם ברזילי רחובות 
 20/11/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 5
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מ.כ. באר שבע 2  24-27   אולם נחלת יהודה 
 20/11/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 5
 א.כ. נס ציונה 2  הפועל כפר מנחם  21-35   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/12/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 6
 מכבי ראשל"צ 2  הפועל כפר מנחם  23-33   רביבים ראשל"צ 
 4/12/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 6
 מ.כ. באר שבע 2  א.כ. נס ציונה 2  26-24   אולם חדש רמות 
 4/12/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 6
 מ.כ. ותיקים חולון  הפועל ראשל"צ ב טוביה  28-31   אולם קציר חולון 
 6/12/2018
יום חמישי, 20:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 6
 הפועל אשדוד 2  הפועל ערד  24-27   אולם י"א אשדוד 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 13/1/2019
יום ראשון, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 7
 הפועל ערד  מכבי ראשל"צ 2  27-29   אולם הפ. ערד 
 11/12/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 7
 עירוני מיסדים רחובות  הפועל אשדוד 2  24-36    אולם ברזילי רחובות 
 11/12/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 7
 א.כ. נס ציונה 2  מ.כ. ותיקים חולון  30-26   צימרמן החדש 
 1/8/2019
יום חמישי, 19:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 7
 הפועל כפר מנחם  מ.כ. באר שבע 2  -   קיבוץ כפר מנחם 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 15/1/2019
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 8
 מכבי ראשל"צ 2  מ.כ. באר שבע 2  23-23   רביבים ראשל"צ 
 25/12/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 8
 מ.כ. ותיקים חולון  הפועל כפר מנחם  24-36   אולם קציר חולון 
 25/12/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 8
 הפועל אשדוד 2  הפועל ראשל"צ ב טוביה  22-22   אולם מקיף ט' 
 4/1/2019
יום שישי, 14:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 8
 עירוני מיסדים רחובות  הפועל ערד  30-36    אולם ברזילי רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/1/2019
יום שישי, 14:30 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 9
 עירוני מיסדים רחובות  מכבי ראשל"צ 2  24-27    אולם ברזילי רחובות 
 8/1/2019
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 9
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  הפועל ערד  34-21   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 15/1/2019
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 9
 א.כ. נס ציונה 2  הפועל אשדוד 2  26-33   צימרמן החדש 
 8/1/2019
יום שלישי, 21:15 
 ליגה ארצית דרום
 מחזור 9
 מ.כ. באר שבע 2  מ.כ. ותיקים חולון  35-28   אולם חדש רמות 


 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים