YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   א.כ. נס ציונה  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 2   הפ' אלטשולר שחם ראשלצ  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 3   א.ס. SGS רמהש  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 4   מ.כ יובלים חולון  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 5   מכ' אבישי ק. מוצקין  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 6   מכ. סרוגו ראשלצ  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 7    עירוני רחובות  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 8   הפועל קרית אונו  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 9   בני הרצליה  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 10   הפ. אשדוד  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 11   מכ. דימונה  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 12   מ.כ. באר שבע  0   0   0   0   0   0-0   0   0   0 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 20/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 א.ס. SGS רמה"ש  מ.כ יובלים חולון  -    אולם אורנים רמה"ש 
 20/9/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 1
 הפועל אשדוד  הפועל קרית אונו  -   אולם מקיף ט' 
 20/9/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 מ.כ. באר שבע   עירוני רחובות  -   אולם חדש רמות 
 20/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי דימונה  -   אולם נחלת יהודה 
 20/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.כ. נס-ציונה  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 20/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 מכבי אבישי ק. מוצקין  בני הרצליה  -   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 27/9/2019
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מ.כ יובלים חולון  בני הרצליה  -   אולם קציר חולון 
 27/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 א.כ. נס-ציונה  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   צימרמן החדש 
 27/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מכבי דימונה  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם הפייס דימונה 
 27/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
  עירוני רחובות  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   היכל הספורט רחובות 
 27/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 הפועל קרית אונו  מ.כ. באר שבע  -   אולם חדש קרית אונו 
 27/9/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 א.ס. SGS רמה"ש  הפועל אשדוד  -    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/10/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 3
 הפועל אשדוד  מ.כ יובלים חולון  -   אולם מקיף ט' 
 4/10/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 מ.כ. באר שבע  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם חדש רמות 
 4/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  הפועל קרית אונו  -   אולם נחלת יהודה 
 4/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 מכבי סרוגו ראשון לציון   עירוני רחובות  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 4/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי דימונה  -   אולם גושן 
 4/10/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 3
 בני הרצליה  א.כ. נס-ציונה  -   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/10/2019
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 4
 מ.כ יובלים חולון  א.כ. נס-ציונה  -   אולם קציר חולון 
 11/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 מכבי דימונה  בני הרצליה  -   אולם הפייס דימונה 
 11/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
  עירוני רחובות  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   היכל הספורט רחובות 
 11/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 הפועל קרית אונו  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם חדש קרית אונו 
 11/10/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 א.ס. SGS רמה"ש  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -    אולם אורנים רמה"ש 
 11/10/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 4
 הפועל אשדוד  מ.כ. באר שבע  -   אולם מקיף ט' 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 1/11/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מ.כ. באר שבע  מ.כ יובלים חולון  -   אולם חדש רמות 
 1/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  הפועל אשדוד  -   אולם נחלת יהודה 
 1/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 1/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל קרית אונו  -   אולם גושן 
 1/11/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 5
 בני הרצליה   עירוני רחובות  -   אולם הראשונים הרצליה 
 1/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 א.כ. נס-ציונה  מכבי דימונה  -   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 8/11/2019
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 6
 מ.כ יובלים חולון  מכבי דימונה  -   אולם קציר חולון 
 8/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
  עירוני רחובות  א.כ. נס-ציונה  -   היכל הספורט רחובות 
 8/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 הפועל קרית אונו  בני הרצליה  -   אולם חדש קרית אונו 
 8/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי אבישי ק. מוצקין  -    אולם אורנים רמה"ש 
 8/11/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 6
 הפועל אשדוד  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם מקיף ט' 
 8/11/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 מ.כ. באר שבע  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם חדש רמות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/11/2019
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מ.כ יובלים חולון  -   אולם נחלת יהודה 
 11/11/2019
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מ.כ. באר שבע  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 11/11/2019
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 7
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל אשדוד  -   אולם גושן 
 11/11/2019
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 בני הרצליה  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם הראשונים הרצליה 
 11/11/2019
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 א.כ. נס-ציונה  הפועל קרית אונו  -   צימרמן החדש 
 11/11/2019
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 7
 מכבי דימונה   עירוני רחובות  -   אולם הפייס דימונה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 15/11/2019
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 8
 מ.כ יובלים חולון   עירוני רחובות  -   אולם קציר חולון 
 15/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפועל קרית אונו  מכבי דימונה  -   אולם חדש קרית אונו 
 15/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 א.ס. SGS רמה"ש  א.כ. נס-ציונה  -    אולם אורנים רמה"ש 
 15/11/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפועל אשדוד  בני הרצליה  -   אולם מקיף ט' 
 15/11/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 מ.כ. באר שבע  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם חדש רמות 
 15/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם נחלת יהודה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 22/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מ.כ יובלים חולון  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 22/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם גושן 
 22/11/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 9
 בני הרצליה  מ.כ. באר שבע  -   אולם הראשונים הרצליה 
 22/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 א.כ. נס-ציונה  הפועל אשדוד  -   צימרמן החדש 
 22/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי דימונה  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם הפייס דימונה 
 22/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
  עירוני רחובות  הפועל קרית אונו  -   היכל הספורט רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 29/11/2019
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 10
 מ.כ יובלים חולון  הפועל קרית אונו  -   אולם קציר חולון 
 29/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 א.ס. SGS רמה"ש   עירוני רחובות  -    אולם אורנים רמה"ש 
 29/11/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 10
 הפועל אשדוד  מכבי דימונה  -   אולם מקיף ט' 
 29/11/2019
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 מ.כ. באר שבע  א.כ. נס-ציונה  -   אולם חדש רמות 
 29/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  בני הרצליה  -   אולם נחלת יהודה 
 29/11/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 20/12/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מ.כ יובלים חולון  -   אולם גושן 
 20/12/2019
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 11
 בני הרצליה  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם הראשונים הרצליה 
 20/12/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 א.כ. נס-ציונה  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   צימרמן החדש 
 20/12/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי דימונה  מ.כ. באר שבע  -   אולם הפייס דימונה 
 20/12/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
  עירוני רחובות  הפועל אשדוד  -   היכל הספורט רחובות 
 20/12/2019
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 הפועל קרית אונו  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם חדש קרית אונו 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 24/1/2020
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 12
 מ.כ יובלים חולון  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם קציר חולון 
 24/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 הפועל קרית אונו  הפועל אשדוד  -   אולם חדש קרית אונו 
 24/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
  עירוני רחובות  מ.כ. באר שבע  -   היכל הספורט רחובות 
 24/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 מכבי דימונה  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם הפייס דימונה 
 24/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 א.כ. נס-ציונה  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   צימרמן החדש 
 24/1/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 12
 בני הרצליה  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 31/1/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
 בני הרצליה  מ.כ יובלים חולון  -   אולם הראשונים הרצליה 
 31/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.כ. נס-ציונה  -   אולם גושן 
 31/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי דימונה  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 31/1/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ   עירוני רחובות  -   אולם נחלת יהודה 
 31/1/2020
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 מ.כ. באר שבע  הפועל קרית אונו  -   אולם חדש רמות 
 31/1/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
 הפועל אשדוד  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם מקיף ט' 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 7/2/2020
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 14
 מ.כ יובלים חולון  הפועל אשדוד  -   אולם קציר חולון 
 7/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 א.ס. SGS רמה"ש  מ.כ. באר שבע  -    אולם אורנים רמה"ש 
 7/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 הפועל קרית אונו  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם חדש קרית אונו 
 7/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
  עירוני רחובות  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   היכל הספורט רחובות 
 7/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 מכבי דימונה  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם הפייס דימונה 
 7/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 א.כ. נס-ציונה  בני הרצליה  -   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 א.כ. נס-ציונה  מ.כ יובלים חולון  -   צימרמן החדש 
 14/2/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 15
 בני הרצליה  מכבי דימונה  -   אולם הראשונים הרצליה 
 14/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מכבי אבישי ק. מוצקין   עירוני רחובות  -   אולם גושן 
 14/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל קרית אונו  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 14/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם נחלת יהודה 
 14/2/2020
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מ.כ. באר שבע  הפועל אשדוד  -   אולם חדש רמות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/2/2020
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 16
 מ.כ יובלים חולון  מ.כ. באר שבע  -   אולם קציר חולון 
 21/2/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 16
 הפועל אשדוד  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם מקיף ט' 
 21/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  -    אולם אורנים רמה"ש 
 21/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 הפועל קרית אונו  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם חדש קרית אונו 
 21/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
  עירוני רחובות  בני הרצליה  -   היכל הספורט רחובות 
 21/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 מכבי דימונה  א.כ. נס-ציונה  -   אולם הפייס דימונה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 28/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי דימונה  מ.כ יובלים חולון  -   אולם הפייס דימונה 
 28/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 א.כ. נס-ציונה   עירוני רחובות  -   צימרמן החדש 
 28/2/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
 בני הרצליה  הפועל קרית אונו  -   אולם הראשונים הרצליה 
 28/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.ס. SGS רמה"ש  -   אולם גושן 
 28/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל אשדוד  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 28/2/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מ.כ. באר שבע  -   אולם נחלת יהודה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 2/3/2020
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 18
 מ.כ יובלים חולון  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם קציר חולון 
 2/3/2020
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 מ.כ. באר שבע  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם חדש רמות 
 2/3/2020
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 הפועל אשדוד  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם מקיף ט' 
 2/3/2020
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 18
 א.ס. SGS רמה"ש  בני הרצליה  -    אולם אורנים רמה"ש 
 2/3/2020
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 18
 הפועל קרית אונו  א.כ. נס-ציונה  -   אולם חדש קרית אונו 
 2/3/2020
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 18
  עירוני רחובות  מכבי דימונה  -   היכל הספורט רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 6/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
  עירוני רחובות  מ.כ יובלים חולון  -   היכל הספורט רחובות 
 6/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי דימונה  הפועל קרית אונו  -   אולם הפייס דימונה 
 6/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 א.כ. נס-ציונה  א.ס. SGS רמה"ש  -   צימרמן החדש 
 6/3/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
 בני הרצליה  הפועל אשדוד  -   אולם הראשונים הרצליה 
 6/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מ.כ. באר שבע  -   אולם גושן 
 6/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 13/3/2020
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 20
 מ.כ יובלים חולון  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם קציר חולון 
 13/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם נחלת יהודה 
 13/3/2020
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 מ.כ. באר שבע  בני הרצליה  -   אולם חדש רמות 
 13/3/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפועל אשדוד  א.כ. נס-ציונה  -   אולם מקיף ט' 
 13/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 א.ס. SGS רמה"ש  מכבי דימונה  -    אולם אורנים רמה"ש 
 13/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפועל קרית אונו   עירוני רחובות  -   אולם חדש קרית אונו 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 20/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 הפועל קרית אונו  מ.כ יובלים חולון  -   אולם חדש קרית אונו 
 20/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
  עירוני רחובות  א.ס. SGS רמה"ש  -   היכל הספורט רחובות 
 20/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי דימונה  הפועל אשדוד  -   אולם הפייס דימונה 
 20/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 א.כ. נס-ציונה  מ.כ. באר שבע  -   צימרמן החדש 
 20/3/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 21
 בני הרצליה  הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  -   אולם הראשונים הרצליה 
 20/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי סרוגו ראשון לציון  -   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 27/3/2020
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 22
 מ.כ יובלים חולון  מכבי אבישי ק. מוצקין  -   אולם קציר חולון 
 27/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 מכבי סרוגו ראשון לציון  בני הרצליה  -   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 27/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפ' אלטשולר שחם ראשל"צ  א.כ. נס-ציונה  -   אולם נחלת יהודה 
 27/3/2020
יום שישי, 15:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 מ.כ. באר שבע  מכבי דימונה  -   אולם חדש רמות 
 27/3/2020
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפועל אשדוד   עירוני רחובות  -   אולם מקיף ט' 
 27/3/2020
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 א.ס. SGS רמה"ש  הפועל קרית אונו  -    אולם אורנים רמה"ש 


 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים