איגוד הכדוריד
"גאה ושמח בתהליך שהשחקנים ונבחרת ישראל
"גאה ושמח בתהליך שהשחקנים ונבחרת ישראל
אחת מה-4: לטביה, רוסיה, בוסניה ופולין
אחת מה-4: לטביה, רוסיה, בוסניה ופולין
קרית אונו ניצחה את האלופה והמוליכה אשדוד
קרית אונו ניצחה את האלופה והמוליכה אשדוד
ניצחון גדול להפועל פ"ת במחזור ה-11 בליגת
ניצחון גדול להפועל פ"ת במחזור ה-11 בליגת
ליגת ווינר חוזרת
ליגת ווינר חוזרת
"גאה ושמח בתהליך שהשחקנים ונבחרת ישראל

"גאה ושמח בתהליך שהשחקנים ונבחרת ישראל

אחת מה-4: לטביה, רוסיה, בוסניה ופולין

אחת מה-4: לטביה, רוסיה, בוסניה ופולין

קרית אונו ניצחה את האלופה והמוליכה אשדוד

קרית אונו ניצחה את האלופה והמוליכה אשדוד

ניצחון גדול להפועל פ"ת במחזור ה-11 בליגת

ניצחון גדול להפועל פ"ת במחזור ה-11 בליגת

ליגת ווינר חוזרת

ליגת ווינר חוזרת

לוח משחקי השבוע

גברים
הכל
נשים
גברים מין נשים
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
27/01/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 8
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 24-27
27/01/2020
17:30
17:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 13
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל אשדוד 28-39
28/01/2020
20:40
20:40 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 10
אולם תיכונט מכבי תל אביב אס"א תל אביב 0-0
28/01/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 7
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
28/01/2020
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 1
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
28/01/2020
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 1
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי ראשון לציון 3 0-0
29/01/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 12
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
29/01/2020
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 7
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
29/01/2020
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 11
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.כ. חולון 0-0
30/01/2020
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל קרית אונו 0-0
30/01/2020
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מ.כ.חולון 0-0
30/01/2020
20:30
20:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 2 0-0
30/01/2020
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל נתניה
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 1
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל נתניה 0-0
31/01/2020
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 13
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. יובלים חולון 0-0
31/01/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 13
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. נס-ציונה 0-0
31/01/2020
14:00
14:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 13
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי דימונה 0-0
31/01/2020
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
31/01/2020
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 13
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 0-0
31/01/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 0-0
01/02/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 11
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות מכבי תל אביב 0-0
01/02/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 14
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 0-0
01/02/2020
20:00
20:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
01/02/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 14
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. עידו נס ציונה 0-0
01/02/2020
20:15
20:15 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 0-0
01/02/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 0-0
02/02/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 11
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן הפועל "קולסקי" פתח תקוה 0-0
02/02/2020
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי רעננה 0-0
02/02/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 11
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה אס"א תל אביב 0-0
02/02/2020
20:30
20:30 מכבי דימונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה 2 הפועל כפר מנחם 0-0
03/02/2020
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אשדוד 0-0
03/02/2020
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
03/02/2020
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 14
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0

הודעות

הגרלת נבחרת ישראל במוקדמות אליפות העולם תיערך ב-30 בחודש
הגרלת נבחרת ישראל במוקדמות אליפות העולם תיערך ב-30 בחודש
20
ינואר
אושר הסדר הטיעון לעונש לשחקני נבחרת הנוער
אושר הסדר הטיעון לעונש לשחקני נבחרת הנוער
31
דצמבר
הודעות נוספות >

כתבות נוספות

"הרצליה חשובה לי מאוד, המטרה להבטיח הישארות"

הסיבוב השני בליגת ווינר יפתח מחר, ולקראתו - ולדיצה סטויאנוביץ' - מהשחקנים המרכזיים בשנים ...
20/1/2020
"הרצליה חשובה לי מאוד, המטרה להבטיח הישארות"

פרויקט הנוער בסרביה

נבחרת הנוער משלימה בימים אלו את החלק השלישי בפרויקט שהחל בגרמניה, והתמודדה בימים האחרונים מול ...
20/1/2020
פרויקט הנוער בסרביה

מבית מכבי לווינה ובחזרה

שיר גבזה, שחקנית נבחרת ישראל ומכבי ICL ראשל"צ, השתתפה בדצמבר האחרון בפרויקט ה- EHF שנקרא ...
20/1/2020
מבית מכבי לווינה ובחזרה
כדור יד TV

פולין ישראל (23:26) מחצית 2 מוקדמות אליפות אירופה פולין ישראל (23:26) מחצית 2 מוקדמות אליפות אירופה
פולין ישראל (23:26) מחצית 2 מוקדמות אליפות אירופה
פולין ישראל (10:11) מחצית 1 -מוקדמות אליפות אירופה פולין ישראל (10:11) מחצית 1 -מוקדמות אליפות אירופה
פולין ישראל (10:11) מחצית 1 -מוקדמות אליפות אירופה
קורס מאמנים 12.6.2019 א קורס מאמנים 12.6.2019 א
קורס מאמנים 12.6.2019 א
קורס מאמנים 12.6.2019 ג קורס מאמנים 12.6.2019 ג
קורס מאמנים 12.6.2019 ג
קורס מאמנים 12.6.2019 ב קורס מאמנים 12.6.2019 ב
קורס מאמנים 12.6.2019 ב
איגוד כדור יד פייסבוק

×
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב